Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

  1. #1

    Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Witam. Sprawa wygląda tak : kupiłem ostatnio Irminie od goscia który sie nia w ogóle nie zajmował i przedewszystkim nie karmił(z tego co sie dowiedziałem nie jadła od 8 miesiecy).jest ona gdzies po L5 i chce ja uratowac ale wyglada fatalnie.przy 1 próbach karmienia zaatakowała pokarm ale niestety po kilkunastu godzinach nic z tego pokarmu nie zjadła, zabiła ale nie zjadłą. próbowałem róznych sposobów ale niestety bez skutku. jesli ktos moze mi pomóc prosze o wskazówki.Mam wiele innych ptaszników ale niestety z tym fantem nie moge sobie poradzic.doswiadczenie zawiodło :/ . pozdrawiam MasterMike

  2. #2

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Qrde szkoda pajczka :/.Takie osoby nie powinny miec zwierzat:/
    A co do pytania to sprobuj urozmaicic jedzenie.Moze na cos sie wkoncu rzuci i zszamie ze smakiemMozesz tez zwiekszyc temperaturke i wilgotnosc.Powodzenia

  3. #3

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Witam Herzog .powiem ci ze juz próbowałem chyba wszystkiego (zmiana temperatury zmiana karmy zmiana wilgotnosci nawet zmiana swiatła)ale niestety dalej nie chce nic jesc. Poprostu czekam na cud bo poprostu szkoda małego dziada i jak juz go mam to chce zeby przezył. Moze ktos kto ma Irminie bedzie w stanie mi pomóc .ale wielkie dzieki za chęci . pozdrawiam MasterMike

  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Spokojnie.. moze byc teraz tuz przed wylinka, albo po prostu jeszcze nie oswoila sie do konca z terrarium. Nie widze zadnego prawdopodobienstwa, zeby ta niemoznosc przyjmowania pokarmu byla spowodowana jakimis defektami zwiazanymi z morfologia zwierzaka. Uwazam raczej, ze powinien sie oswoic ze srodowiskiem. Oczywiscie nie zaprzestawaj prob karmienia. Nie ma na razie wiekszych powodow do obaw (naprawde).


  5. #5

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Dobre )) o tym nie pomyslałem i mam nadzieje ze wylinka jest mozliwa gdy pajak jest w takim stanie . dzieki Atrax .pozdrawiam MasterMIke

  6. #6

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    CO ZA MATOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKI PIEKNY PAJAK ;(


  7. #7

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Witam Denus.Fakt ten gosc od którego kupiłem ta Irminie nie powienien miec zwierzat a juz nie mówie o ptasznikach (mam nadzieje ze okreslenie tyczyło sie jego a nie mnie ;-) pozdrawiam MasterMike

  8. #8

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Bedzie dobrze MasterMike ptasznik jak bedzie glodny to bedzie wcinal:]]]]]].
    Pozdrawiam

  9. #9

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    napewno powcina :]
    pozdrowki dla Ciebie i irminki
    to wlasciwie pajak w ktorym zakochalam sie od pierwszego wejrzenia... na zdjeciu


  10. #10

    Re: Kupiłem zagłodzoną Irminie , pomóżcie !!!!!

    Dzieki za pozdrówki aLiCe )))).mam nadzieje ze bedzie wszystko ok . pozdrawiam MasterMIke

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •