Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Czy można karmic żabami??

  1. #1
    Bohmej
    Guest

    Czy można karmic żabami??

    Czy dorosłą samice vagansa i bohmei można karmic taką zwykłą ropuchą znalezioną w ogrodzie na trawie?? Chodzi mi raczej o mniejsze sztuki!!

  2. #2

    Re: Czy można karmic żabami??

    ale nie takimi lapanymi ... zaby ktore wystepuja w srodowisku naturalnym pochodza z przydroznych stawow badz innych zanieczyszczonych zrodel wody wiec nie polecam...... pajak zje taka zabe i pewnie zdechnie ... bo zaba bedzie zakazona badz ma jakies bakterie badz wirusy....

  3. #3

    Re: Czy można karmic żabami??

    A jesli sie ma wlasny staw w ogrodzie i od kilku lat legna mi sie tam moje wlasne, "czyste" zabki? Moja rybke stamtad juz zjadl pajaczek i ma sie dobrze.


  4. #4

    Re: Czy można karmic żabami??

    Możesz podać, nie sądzę żeby kipnął od tego. Sam widziałem na jakimś filmie jak pająk szamie żabę.

  5. #5

    Re: Czy można karmic żabami??

    byle nie była przydrożna czyli ołowiana...


  6. #6

    Re: Czy można karmic żabami??

    Co wy w ogóle gadacie????!!!! Nie możesz podać pająkowi złapanej zaby bo wszystkie są u nas pod ochroną. Mało Ci robactwa na podwórku?? Jeśli mało to zawsze można założyć hodowle....


  7. #7

    Re: Czy można karmic żabami??

    w sumie racja.. żaby też są objęte CITES hahaha


  8. #8

    Re: Czy można karmic żabami??

    CITES to co innego.... nasze gatunki sa po prostu w kraju chronione. Chyba żadne nie są na CITES`ie.


  9. #9

    Re: Czy można karmic żabami??

    ja tam nie podaje zab zlapanych nawet jesli mam wlasny stawik i "czysta wode" lepiej karmic pajaczka czyms innym ... ale to juz wola hodowcy ... w moim przypadku nie bede ryzykowac

  10. #10

    Re: Czy można karmic żabami??

    wiem.. przecież żartuję


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •