Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: cities

  1. #1

    cities

    jak to jest z tym rejestrowaniem, gdzie mozna dostac na to "forme" i gdzie wyslac zeby zarejestrowac pajaczki, albo moze trzeba gdzies isc??
    jak to dokladnie jest?
    (Wezcie pod uwage ze jestem z Chicago no i nie wiem bardzo jak to zrobic, a jak kupywalem mojego/moja b.smithi to mi nic nie dali na rejestracje

  2. #2

    Re: cities

    Jak to jest w Chicago, to nie wiemy. W Polsce idzie się do Urzędu Miasta lub Gminy, pyta się niekumatą panią w informacji i ona kieruje do odpowiedniego pokoju. Tam urzędaski robią zdziwione miny, bo nie bardzo wiedzą co to są np. ptaszniki. Ptaszniki - ptaszki - wszystko jedno. Ale od sztuki biorą 15 zł i odnotowują to w swoich mądrych kajetach. I wszyscy są zadowoleni. Najbardziej terrarysta, któremu akurat wykluło się 800 ptasznicząt.


  3. #3

    Re: cities

    heehheheheehehehehe

  4. #4

    Re: cities

    dobrze wytłumaczone hehe...


  5. #5

    Re: cities

    Placi sie nie od sztuki tylko od gatunku ...


  6. #6

    Re: cities

    a nie mozna zalatwic tego przez neta jakos.....

  7. #7

    Re: cities

    nie, mozna - hehe... musisz zglosic sie osobiscie to chyba logiczne :]


  8. #8

    Re: cities

    dobra czegos nie rozumiem- po co to wszystko?? nie smiac sie jestem nowy- po co cieszyc sie z rejestracji 800 mlodych pajaczkow?? :|


  9. #9

    Re: cities

    W skrocie, dlatego, ze jak kazdy bedzie wymagał przy zakupie pająka udokumentowana jego przeszlosci, a nastepne pokolenie bedzie juz od tych zarejestrowanych pająkow i bedzie miało zaswiadczenie urodzenia w niewoli, to w zamysle ustawy, ma to ograniczyc, przemyt i nielegalny handel zagrozonymi gatunkami.


  10. #10

    Re: cities

    LoGaN ja jestem z Chicago i podobno jak mnie zlapia z niezarejestrowanym ptasznikiem ktory podlega rejestracji to moi starzy pojda do paki i zaplaca fajna kare (a ja mam 14 lat wiec to moi starzy pojda do paki a ja nie bede ich tam wysylac za pajaczka (no moze))
    i po to wlaSNIE mi ta cities glupia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •