Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Deszcz w pudełku po kliszy

  1. #1

    Deszcz w pudełku po kliszy

    Mam pytanie jak utrzymać wilgotność w pojemnikach z małymi ptasznikami (pudełku po kliszy) ?? Wiem , wiem spryskiwaczem , ale czytałem że np w terrarium nie spryskujemy części w której siedzi sobie pająk , czegos takiego raczej nie da się zrobić w pudełku po kliszy , chyba że wyjąłbym pająka ( z kolei takie wyrzucanie go z domu dzień w dzień pewnie też nie służy je zdrowiu ;/ ) poza tym cała jego przestrzeń życiowa jest mokra (nie bdzie mu to przeszkadzało ??) I cóż ja biedny mam zrobić ??

    Pozdrawiam , Metal

  2. #2

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    Można strzykawką wstrzykiwać wodę w podłoże. Ale ja po prostu biore spryskiwacz i psikam... jak dotąd od tego żaden pajączek mi nie zginął....
    Tomeq

  3. #3

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    Polecam taki sposob jaki mowil przedmówca - wystarczy strzykawka nawilzyc podloze, lub poprostu raz na pare dni zraszac terrarium ptasznika, ja tak robie i zaden ptasznik jeszcze nie padl z czasem dojdziesz do wprawy.


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    Poza tym, w takim pudelku wilgotnosc utrzymuje sie dosc dlugo, wiec nie musisz czesto wstrzykiwac wody.


  5. #5

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    yoyoyo. Widze ze ktos tu tez chcial nicka Metall , ale sie nie dalo wiec wziol TheMetall hehe witamy w gronie hodofcuf


  6. #6

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    Dziękuję za miłe powitanie i rady dla początkującego , a jutro pędze po swoje pierwsze dwa pajączki , jeszcze jedno tylko pytanko , jeżeli wilgotność utrzymuje długo w pudełku po kliszy to czy wustarczy im spryskanie raz na 3-4 dni (dla b. boehmei i smithi ) z góru dzięki za odpowiedzi i wyrozumiałość !!


  7. #7
    yiuldyn
    Guest

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    Wystarczy!! Ja nabieram kilka kropli wody do słomki, przytrzymuje z drugiej strony palcem i wlewam do pojemniczka.. I jest sposób


  8. #8

    Re: Deszcz w pudełku po kliszy

    no proszę...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •