Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

  1. #1

    Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    Witam!!!!

    Przyznam, że z takim przypadkiem się nie spotkałem....otóż moja dorosła samiczka G.rosea, od pewnego czasu, prawidłowo atakuje świerszcza, zabija, ale pozostawia i nie zjada............
    Do tej pory wszystko było w porządku, polowała, jadła itd.....a tak "marnuje" mi tylko świerszcze )))

    Reakcją pająka kiedy nie jest głodny, jest chyba bagatelizowanie ofiary lub ucieczka, a tutaj takie marnowanie pokarmu echhhh )))


    pzdr.Skibi

  2. #2

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    podaj jej inne zwierzaki karmowe - moze poprostu nie preferuje swierszczy :P - nie przejmuj sie, przez kilka tyg. Moja B. albopilosum robila tak samo ale pozniej zaczeła normalnie jesc


  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    Gdyby mi jakies robactwo chodzilo po klawiaturze, gdy pisze, to tez bym zabil :]
    Znaczy sie... Twoja rosea to gospodarna kobita i nie pozwala, zeby jej jakies insekty lazily.

    A tak na serio: zrob to, co powiedzial Rammstein lub po prostu poczekaj az zacznie jesc


  4. #4

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    Mój vagans też się bawił w mordercę. To normalne.


  5. #5
    NukeIt
    Guest

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    A moze poprostu swierszcze sie jej 'przejadly'?

  6. #6
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    Odczekaj kilka dni i sprubuj ponownie podac pokarm lub cos innego...


  7. #7

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    ale jak zabila powinna zjesc - zwlekanie pare dni nic nie da, tak jak mowilem na początku, najlepsza będzie zmiana pokarmu


  8. #8

    Re: Moja G.rosea zabija, ale nie chce zjeść!!!????

    mój gekon ostatnio oryzł świerszcza w łep, zabił go i wypluł, hujek wyżucił mi 50gr to śmietnika:-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •