Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Czy on to zeżre???

  1. #1

    Czy on to zeżre???

    Witam. Mam pytanie odnosnie karmienia mojego bydlaka. Sa takie robaki, mozna je znalesc w kazdym domu. Przewaznie siedza pod kamieniami, pytkami chodnikowymi itp. Maja owalny krztalt, sa szare, pokryte jakby pancerzem. Z wygladu przypominaja troche karczana madagarskiego... Wiecie o co mi chodzi???? Czy mozna takim czyms nakarmic pajaka?? Moze ktos wie jak sie to nazywa??


  2. #2
    Korgan
    Guest

    Re: Czy on to zeżre???

    stonogi ale lepiej nie karmic bo jest ryzyko ze ten robal wczesniej sie czegos nazarł i moze zaszkodzic pajakowi.


  3. #3
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Czy on to zeżre???

    Raczej nie wolno poniewaz w domu uzywa sie chemi np. plyny i mogl na to akurat natrafic


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Czy on to zeżre???

    Mojemu smithiemu nic sie nie stalo po takim posilku

    Ale musisz uwazac na chemikalia.


  5. #5

    Re: Czy on to zeżre???

    zgadza sie, uwazaj na chemie :> - ja pare razy karmilem moje pajaczki i wszystko bylo ok :P:P


  6. #6
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Czy on to zeżre???

    Ten pierwrzy raz musi kiedys byc


  7. #7

    Re: Czy on to zeżre???

    korniki? al;bo jakaś odmina tych robaczków


  8. #8

    Re: Czy on to zeżre???

    a mi się wydaję że to jest kakroć. u mnie w domu to góóóóóófno zabijam bo tego jest cholernie dużo

  9. #9

    Re: Czy on to zeżre???

    a u mnie nie ma nic ;/ bo u mnie jest mieszkanie ;/


  10. #10

    Re: Czy on to zeżre???

    Majster a ty jak we wszystkich swoich postach starasz się być smieszny ale ci to nie wychodzi
    Banan te robale to Prosionek (Porcellio) ostatnio oglądałem program na ich temat
    Jest jeden gatunek pająka ma specjalne "kły"przystosowane do przebijania ich pancerza nie mogę sobie przypomnieć jaki 90% jego jadłospisu zajmuje ta stonoga więc jeśli wcześniej nie zjadła niczego toksycznego ani nie została spryskana to można śmiało podawać.Tylko jest problem z pancerzem jak pająk da rade przebić to będzie ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •