Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: kąpiel????? pomozcie!!!!

  1. #1

    kąpiel????? pomozcie!!!!

    witam.. wlasnie w tej chwili moj pajaczek (smithi L4) stoi sobie w swojej lupince i trzema lewymi odnozami grzebie cos przy gebie.. czy to swoista kapiel pajaka???? i tak macha nimi juz 10 minut.. a moze prowokuje wymioty ))) ????


  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    Pajaki nie wymiotuja (trawienie pozaustrojowe ... i te sprawy :P)

    Nie zapominaj, ze ptaszniki to bardzo czyste bestie :>.


  3. #3

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    Na 1000% myje sie, moja lasidora parahybana myje sie już 40 min, a żeby było śmieszniej to ,,DRAPIE,,się po odwłoku jedną girą!!

    PZDR

  4. #4

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    Zgadza sie...pajączek poprostu sie myje Moje Geniculaty czyszcza sie codziennie w taki wlasnie sposob ( a jak wasze ? )


  5. #5
    serafin wolny
    Guest

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    Od niedawna mam Poecilotherie ornate i też tak robi .Niemogę wyjść z podziwu co potrafi wyprawiać ze swoimi nogami.Kiedyś myślałem,że Ptaszniki mają ograniczony zakres ruchu jeżeli chodzi o kończyny,ale teraz wiem że mogą je wiginać praktycznie we wszystkich kierunkach.

  6. #6
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    Ja najbardziej lubie patrzeć jak myją szczęko czułki ! Wtedy tak fajnie nimi machają. hehe . Wyglądają jak by były bardzo złe ic chciały wbić je komuś w......... pupe ? hiehie
    http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=661&t=661 ( to tak dla przypomnienia )


  7. #7

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    najlepiej wyglada gdy myje sie skorpion - jest co ogladac to wyglada naprawde super, lepiej niz mycie sie ptasnzika


  8. #8
    yiuldyn
    Guest

    Re: kąpiel????? pomozcie!!!!

    Prawda Serafin że się gnie? Pozdrów tam poczciwą ornate ode mnie...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •