Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: nie za ciepło dla murinusa ?

  1. #1

    nie za ciepło dla murinusa ?

    Witam
    Wczoraj nabyłem p.murinus po 7 wyl. taki 3,5cm ciałka.
    Pajączek siedzi pod samą siatką nad którą jest żarówka i temperatura 31 stopni !!!!
    Gdyby mu było za gorąco chyba zszedł by niżej ? wys. terra - 20cm


  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    Zgadza sie

    Chociaz.. w nocy w Afryce raczej nie panuja temperatury w granicach 30*


  3. #3

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    no zależy gdzie przeciesz na pustyniach temperatura w nocy temperatura potrafi spać nawet do 0* :| ale murinusowi moim zdaniem taka temperaturka nie powinna przeszkadzać. Chociasz sam nie choduje ich wiec popytaj jeszcze.


  4. #4

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    nie wiem czy za cieplo ale mozesz miec problem z wilgotnoscią
    Tomeq

  5. #5

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    Nie za ciepło, ja u mojego mam 32C w dzień i 25C w nocy, grzeje go niestety poduszką grzewczą ale jest spoko.==> Tomeq Murinus niepotrzebuje duzej wilgotności więc z wilgotnością u niego niema problemu

  6. #6

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    moj ma praktycznie 28-30 i stosunkowo sucho /spryskuje raz na jakis czas/ i jest caly i zdrowy...w tamtym tygodniu wylinial (L9) - no i mam slicznego Panicza murinusa

  7. #7

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    Moje P. murinus i P. mammilatus maja tep. od 25-29 st w dzien a wocy od 23-25 st i zyja


  8. #8
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    Ja u swego murinusa mam (podrostka) w dzen 26C a w nocy spada do 20 wiec wobec tego mam wylanczac zarowke czy niee...??? bo na pustyni przeciez temp. w nocy spada. Wiec dobrze robie jak wylanczam czy niee...??


  9. #9

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    Dobrze bo chyba trzeba jak najwierniej odwzorowac warunki naturalne, jesli cos źle powiedziałem poprawcie mnie.

  10. #10

    Re: nie za ciepło dla murinusa ?

    ja w ogóle nie grzeje pająków. W lecie właściwie temperatura i tak jest ok. 30C u wszystkich a teraz ok. 23-24C i wszystkie mają się dobrze.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •