Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

  1. #1
    walter
    Guest

    ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    http://www.ananova.com/news/story/sm_791596.html

    W poludniowych Chinach pasazerowie pociagu z Guangzhou do Chongqing uciekali z wrzaskiem, kiedy ponad 600 skorpionow wydostalo sie z kartonowego pudla i rozlazlo po pociagu.
    Skorpiony wyszly z pudla, kiedy pociag dotarl do Zhaoqing i zupelnie sterroryzowaly pasazerow
    Ponad pol godziny zajelo policji kolejowej, zalodze pociagu i niektorym pasazerom, zeby wylapac je wszystkie.
    Gosciu, ktory przewozil skorpiony odpowie za zlamanie przepisow dotyczacych przewozu towarow koleja.
    Przewozil skorpiony kupione na farmie skorpionow w celu zalozenia wlasnej farmy, po przeczytaniu informacji, ze hodowla skorpionow jest bardzo dochodowym interesem.

    ... chetnie sam wzialbym udzial w wylapywaniu skorpow ... pewnie kilka trafiloby do mojej kieszeni


  2. #2

    Re: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    mily przypadek...

  3. #3

    Re: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    hmmm....szkoda ze Mnie tam nie bylo - Moja hodowla skorpionow powiekszylaby sie o pareset ( przy dobrych wiatrach :P ) sztuk - ale Oni mieli fajnie :>


  4. #4

    Re: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    też chce skorpiona...
    Mam pająki.
    Spróbować ze skorpionem?? Warto??


  5. #5

    Re: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    oczywiscie ze warto


  6. #6

    Re: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    w przyszłym miesiącu kupuje skorpiona. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż to prosze o maila...
    Potrzebuje 2 szt...


  7. #7

    Re: ZWIALO ponad 600 skorpionow!

    Zobacz na forum ktos ma na sprzedaz podrosniete skorpionki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •