Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ufffff....

  1. #1
    kooba00
    Guest

    Ufffff....

    Przed chwilką mój kędziorek miał 5 wylinke juz druga u mnie .Nic w tym dziwnego gdyby nie to ze tą wylinke przeszedł w pozycji......... supermena prawie pionowo tylko troche przechylony do przodu i z jedną nóżką do góry a pozostałe do dołu super widok wyglądał jakby naprawde leciał.Pare postów nizej tez przeczytalem ze smithi liniał w podobny sposób CZY CZĘSTO SIE ZDARZA ZE PAJĄK NIE LINIEJE NA PLECACH ?


  2. #2

    Re: Ufffff....

    Wydaje mi się, że zdarza się to głównie u małych pająków. Mój Smithi, jeśli dobrze pamiętam, 2-gą 3-cią i 4-tą (co do 4-tej nie jestem pewien) wylinkę przechodził w dziwnych pozycjach na boku. A czym starszy, tym bardziej pieczołowicie przygotowuje się to wylinek i wszystkie przechodzi standardowo na dywaniku na plecach.

  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Ufffff....

    Moja smithi swego czasu zawsze liniala na boku. Zgodnie z tym, co mowi Jimbo, teraz to sa zawsze plecyki.

    A linienie w pozycji stojacej jest mozliwe, ale zdarza sie niezmiernie rzadko.


  4. #4
    Atrax_Rabbit
    Guest

    Re: Ufffff....

    Wyjatkowy czlowiek (ze ma takiego pajaka) i wyjatkowy pajak( ze tak linieje)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •