Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Niech każdy się wypowie.

  1. #1
    Mgiełka
    Guest

    Niech każdy się wypowie.

    Jaki jest wasz ulubiony gatunek ptasznika który macie lub chcielibyście kupić?
    wypowiadajcie się...


  2. #2
    kulpato
    Guest

    Re: Niech każdy się wypowie.

    Psalmopeus Irminia jest masakra...lecz Cyclosterum Fasciatum moze byc lepszy chodziaz juz sam nie wiem...!!???!!??!


  3. #3

    Re: Niech każdy się wypowie.

    Ja wszystkie moje pajączki lubie tak samoA chciałbym mieć wszystkie których niemam:P a jest ich dużo.


  4. #4

    Re: Niech każdy się wypowie.

    Ja najbardziej lubie moją najwiekszą samiczke B. albopilosum, ktora jako jedyna ma imie (Chmura)
    Chcialbym miec A. metallica lub versicolor ;>


  5. #5

    Re: Niech każdy się wypowie.

    jak dla mniue wszystkie nadrzewne szczególnie Avicullarie a jeszcze szczególniej A.versicolor i purpurea.


  6. #6
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Niech każdy się wypowie.

    Ja najbardziej lubie swoja smithi (Kulusia

    Najbardziej chcialbym miec za to rzadkie gatunki Poecilotherii oraz Stromatopelm.


  7. #7
    Terrariko
    Guest

    Re: Niech każdy się wypowie.

    mi się najnajbardziej podobają grupki avikulari metalicy trzymane w takim pięknym terra obsadzonym roślinkami


  8. #8
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Niech każdy się wypowie.

    Wszytkie Brachypelmy są ładne !!! a szczegulnie emilia i klaasi, (najlepsza by była chybryda tych 2 pająków)


  9. #9

    Re: Niech każdy się wypowie.

    ja bym chciał wiele pajączków począwszy od rzadkich Brachypelm, Avicularii oraz np Chromatopelme cyanopubescens (bardzo mi sie podoba kolorystyka).

    A ostatnio spodobał mi sie pajączek, którego fotke można obejrzeć w załaczniku Groźna ale śliczna bestia


  10. #10

    Re: Niech każdy się wypowie.

    nie dodal się załacznik


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •