Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: dead is niedoświadczony zoologik

  1. #1
    bizkiters
    Guest

    dead is niedoświadczony zoologik

    ja to mam ich w dupie tych zoologików!!!!!!!!!!!!
    też mam historyjkę niedawno sie to wydarzyło.......otóz to byłem z kumplem
    w sklepie zoologicznym w radomiu.chcieliśmy zobaczyć czy są nowe ptaszniki,był jeden ale jak zwykle brachypelmy albopilosum.jednego z terrariów albopilosków był szczur większy od ptasznika.powiedziałem pani
    żeby wyjęła tego szczura bo jest za wielki dla ptasznika i cos ptasznikowi moze się stać,a pani"poczekaj chłopcze nie widzisz że rozmawiam z panią"
    po chwili odwróciłem się w stronę terrarium a tam patrze ptasznikowi odpadły dwie nogi!mówie"cholera niech coś pani zrobi bo ten przeklęty szczur moze zabić ptasznika"a pani "wynoś się ze sklepu nie umiesz się zachować!!!!!"i znów gadała z panią,przepraszam za bluzganie ale przed zoologikiem brzydko zachowałem,krzyknałem przed szybą do sklepu"na huj wam kurna ptaszniki skoro je zabijacie,a jakby tak ptasznik wam kurna by meczył gówno zna sie pani na zwierzętach".poszedłem potem do domu wkurzony.zrozumcie kocham ptaszniki i nie lubie kiedy umierają pająki a pozatym mam strasznie wybuchowy temperament........niejednemu zoologikowi niedoświadczonemu chciało się dać w ryk kijem....wybaczcie za zbluzganie ale się troszke sie wkurzyłem nie zwracajcie uwagi na bluzgi...pozdrawiam bizkiters


  2. #2

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    Trzeba bylo za przeproszeniem wyku*wic pani, teraz to i mnie zaczyna wkurzac, szczura do pajaka, heh


  3. #3

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    a trzeba było włożyć ręke do terra i wyciągnąć szczura samemu ,a zoologiczke potraktować lekceważąco ,ewentualnie nawrzucać jej coś !!

  4. #4
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    ehhhh... no tak to jest BARDZO wkur****ce. Eh mojego kolege facet w zoologiku pytał co je zbożówka. hehe. Mogliśmy powiedzieć że pije żytnią DD. Następnym razem tak zrobie.


  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    Lepszy sprzedawca, ktory spyta sie, co je zbozowka, niz ten, ktory da zbozowce pomidora i powie, ze "powinna zezrec".

    Bizkiters -> Podaj mi nazwe i adres tego zoologa, to wybiore sie tam blyskawicznie, bo cos nie chce mi sie wierzyc, ze na swiecie istnieja tacy idioci.
    Tak wiec podaj adres i nazwe zoologicznego (albo chociaz telefon do nich).


  6. #6
    n3
    Guest

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    hehe u mnie jest to samo... szkoda gadac :/


  7. #7

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    To ja kiedyś w zoologiku pytam się faceta, czy ma pająki. On mówi, że ma jednego, więc ja się pytam jaki gatunek. Facet zdębiał, nie wiedział chyba że ptaszniki się na gatunki jeszcze dzielą, ale wybrnął z sytuacji i mówi do mnie "zgadnij". No to ja się pytam - Smithi ? Facet przytaknął i pokazuje mi pudełko z Albopilosą ).

  8. #8
    kooba00
    Guest

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    bizkiters w którym to było sklepie ? Myśle że byłes w tym na tatgowisku na śląskiej gdzie pająki a właściwie pająk ogrzewany jest kablem
    - Prosze pani ptaszników nie powinno sie ogrzewac kabem
    - (????????????) eeeeeeeee....On musi miec Ciepło
    - A która to wylinka ??
    - Które co ?
    Bez komentarza


  9. #9

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    no ludzką głupotę nie ma lekarstwa :/ a ten szczur bije wszystko :/


  10. #10

    Re: dead is niedoświadczony zoologik

    Ludzie powaga dla tej pani....
    Normalnie spadłem z krzesła jak to czytałem...
    Szkoda gadać...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •