Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: skorpion

  1. #1

    skorpion

    przed chwilą przeniosłem mojego imperatora do nowego terrarium.Przed przeprowaczką nakarmiłem go dużym świerszczem bojąc sie że w nowym otoczeniu nie będzie chciał przyjmować przez jakiś czas pożywienia.W nowym terrarium próbowałem go nakarmić jeszcze raz. A on jak gdyby nigdy nic odrazu dorwał świerszcza.Czy imperatory zawsze są takie łakome na pokarm? Przeciesz są bardzo nerwowe.


  2. #2
    SilentK
    Guest

    Re: skorpion

    Nie zawsze, moj nie chce zrec juz od kilku dni od przeprowadzki

  3. #3

    Re: skorpion

    jak przyniosłem mojego do domu to zjadł świerszcza tego samego dnia


  4. #4
    Atrax_Rabbit
    Guest

    Re: skorpion

    macie jakies fajne linki do fotek terra skorpiona pustynnego chodzi mi o to zeby sie powzorowac na terra


  5. #5

    Re: skorpion

    Ja narazie nie mam żadnych ale będe szkukał bo mnie też to interesuje jak znajde coś ciekawego to dam ci znać.


  6. #6
    walter
    Guest

    Re: skorpion

    Jesli chodzi o pustynne skorpiony ...

    to jest terra mojego Hadrurus arizonensis:



    a to faunabox Mesobuthus martensii, ktory coprawda nie jest typowo pustynnym skorpionem ale bardziej lubi przebywac na piasku z dodatkiem wilgoci.



    Budujac pustynne terrarium nie zrob bledu, jaki bardzo czesto sie powtarza - nie dawaj do srodka kaktusa.
    Fakt, wyglada ladnie ale grozi uszkodzeniem skorpiona.


  7. #7
    walter
    Guest

    Re: skorpion

    Jeszcze odnosnie P. imperatorow ... z ich apetytem jest naprawde bardzo roznie.
    Zauwazylem, ze zwyczajnie obzeraja sie na zapas i pozniej dluuugi okres postu.
    Ogolem samce jedza duzo mniej.


  8. #8

    Re: skorpion

    Ja mam ciężarną samiczke


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •