Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie trzymaj w domu ;D

  1. #1
    Przemeq
    Guest

    Nie trzymaj w domu ;D

    przed chwila moja mama przyszla do mnie z gazeta.. [zycie na goraco] i mowi: 'oklamales mnie...' podchodzi i pokazuje, czytajac: 'ptasznik, zwany tarantula..' i mowi, pokazujac na fotke, ze taki sam jak ja mam.. [na fotce byl smithi a ja mam boehmei] ja w smiech.. )) potem musialem tlumaczyc, ze ptaszniki to nie tarantule.. i ze wcale nie sa takie niebezpieczne tresc tego fragmentu:

    "Nie trzymaj w domu
    Na liscie zwierzat niebezpiecznych znalazly sie m.in.: waran stepowy -mimo braku jadu, ale ze wzgledu na bakterie gromadzace sie na jego zebach; legwan z Galapagos - niejadowity, ale w razie zagrozenia jego ogon dziala jak skalpel, kobra rozancowa, pyton tygrysi, grzechotnik, ponadto zupelnie male zwierzeta: ptasznik zwany tarantula, skorpion polnocnoafrykanski - jego jad byl przyczyna smierci niejednego hodowcy."

    ..ogorki rulez


  2. #2
    Kafares
    Guest

    Re: Nie trzymaj w domu ;D

    No i jak ci wszyscy ludzie nie mają się bać pająków jeżeli w gazetach takie żeczy piszą. Oczywiście nie wszystkie pajaki nie są bezpieczne dla człowieka jak choćby Atrax Robustus. Ale nasze pupilki raczej są groźne tylko dla swoich ofiar:-)

    Pozdrawiam gigantów terrarystyki

    ************************************************** *******

    Psalmopoeus cambridgei x2 L5 - Fafik i Kafik
    Brachypelma boehmei L7 - Bombik
    Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik

  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Nie trzymaj w domu ;D

    czesc

    juz dalek takiego posta niedawno http://terrarium.com.pl/forum/read.p...15#reply_11659 jak mi to mama pokazala to przez 10 min leżałem na podlodze i nie umialem wytrzymac ze śmiechu ))))))

    pozdro


  4. #4

    Re: Nie trzymaj w domu ;D

    Z tą gazetą coś trzeba zrobić bo niedawno przeczytałem w niej że "niewarto trzymać samca kanarka ze względu na brak umiejętności śpiewu-tylko samiczki pięknie śpiewają"


  5. #5

    Re: Nie trzymaj w domu ;D

    Zaczyna sie robic z tej gazety Magazyn zoologiczny - specialnej troski


  6. #6

    Re: Nie trzymaj w domu ;D

    i pomyśleć że te bzdury poszły na całą polske :-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •