Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Chromatopelma cyaneopubescens od Mantida

  1. #1

    Chromatopelma cyaneopubescens od Mantida

    tak jak w temacie - dla ukojenia nerwów ludzi, którzy zakupili ptasznika/i od Mantida, z gatunku chyplopelma cyaneopubescens, informuję, że mój pająk tego gatunko, dziś o godzinie między 4, a 5 nad ranem, przeszedł swoją pierwszą wylinke i ma się dobrze i jest dwa raz większy niż brachypelma smithi po pierwszej wylince oraz od razu nabrał fajnych kolorów - jak na młode tego gatunku przystało - tak jak inni kupowałem nimfy - moja ma się dobrze !!!
    Uważam Mantida za dobrego i godnego polecenia HADOWCE PAJĄKÓW I OWADÓW - to nie reklama, a uznanie(wg mnie)!!!
    pozdrowienia dla wszystkich terrarystów !!!

  2. #2
    michasz
    Guest

    Re: Chromatopelma cyaneopubescens od Mantida

    fajnie.ja tez bende kupowoal ale juz L1 =]
    ps a jakiej miejwiecej wielkosci jest po wylince???:>


  3. #3

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    ja dodam tylko, że to jest jego 2 wylinka, a nie pierwsza (są 2 stadia nimf)


  4. #4

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    racja to chodziło mi o tą wylinke, po której pająk nie jest już nimfą.
    michasz co do jego/jej rozmiarów, wygląda to tak, że gdy trzyma łapki blisko siebe to mieści się idealnie na 1cm kwadratawym - czyli na 4 kratkach w zeszycie, ale gdy rozłoży kończyny i rozłoży się to ma jakieś 1,5/1,7 cm długości i wygląda mniej więcej tak jak w załączniku, z tym, że ornament na odwłaki ma ostrzejszą barwe - jest to jasny i ostry pomarańcz, a odnóża mają barwe różowawą, jasno pomarańczową.
    w każdym bądź razie pajączek jest śliczny !!!

  5. #5

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    Cieszę się, że pajączki przechodza bez problemów wylinki. U nas też.

    Jak słusznie zauwazyl Jaca jest to 2 wylinka, od której nie jest juz on nimfą.....

    Dzięki za wyrazy uznania.

  6. #6
    i`am
    Guest

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    mantid napisz co masz do sprzedania i za ile;] i co to jest wogole to chyplopelma cyaneopubescens ?


  7. #7
    PaWeL^
    Guest

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    czesc

    nie "chyplopelma cyaneopubescens " tylko chromatopelma cyaneopubescens. jest to ładnie ubarwiony ptasznik (fot. w załączniku) łagodny dobry dla początkującego )) mi Mandit ma takie dziś wyslać (i nie tylko) )

    pozdro


  8. #8

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    tak jak napisałeś - chromatopelma - zwróć uwage, o której został napisany post - 5:30 rano jak wróciłem z ciężkiej imprezy i zauważyłem, że pająk linieje, z uwagi na to, że byłem "zmęczony" i troche w stanie "nieważkości" proszę o wybaczenie błędu popełnionego podczas wpisywania postu !!!
    CHROMATOPELMA, a nie chyplopelma - nie wiem czemu tak ni się poje...o (chyba za dużo alku wypiłem)
    dzięki za zwrócenie uwagi i jeszcze raz przepraszam za taki błąd !!!

  9. #9
    PaWeL^
    Guest

    Re: chyplopelma cyaneopubescens od Mantida

    czesc

    "jeszcze raz przepraszam za taki błąd !!!"

    niemasz za co nikogo przepraszac ) mi samemu sie łac. nazwy mylą )

    pozdro


  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Chromatopelma cyaneopubescens od Mantida

    Topic juz poprawiony


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •