Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: sposób na wiedze

  1. #1

    sposób na wiedze

    Jak sami zauwarzyliście proste pytania czesto denerwują hodowców. sam nie powiem bo zjechałem kilku osobom ludzie sory ale takie pytania jak czy pajakowi sa potrzebne dziurki w terarium czy kubku to sory o czym my tu romawiamy. jako dziecko wiedziałem żeby trzymać krzyżaki w słoiku to potrzebne sa dziurki. ale do rzeczy wpadłem na pomysł pewnego testu. żeby każda nowa osoba na forum musiała odpowiedziec na na najprostrze pytania po przeczytaniu faq i dopiero mieć dostęp do forum. takie jest moje zdanie poprzecie je albo nie.
    ps. sorki za błędy ale taka ju moja natura robie ich mustwo


  2. #2
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: sposób na wiedze

    ja sie zgadzam, przez takie posty prawie forum mi sie niechce czytać. A szczegulnie teraz jak Atrax wyjechał DD


  3. #3

    Re: sposób na wiedze

    tez sie zgadam. Nie martw sie Kedziorku, Atrax wraca przeciez za dwa tygodnie i sa jeszcze inni


  4. #4
    michasz
    Guest

    Re: sposób na wiedze

    "...dopiero bedzie mial DOSTEP do forum..." -->oczywiscie dostep niech ma , ale zeby nie mial nicka i nie mogl sie wypowiadac


  5. #5

    Re: sposób na wiedze

    oto michasz właśnie mi chodziło dokładnie dzieki że sprostowałeś moja wypowiedz


  6. #6

    Re: sposób na wiedze

    hmmm sa tego zalety i wady... prawde mowiac jak tylko kupilem pajaka to juz tego samego dnia byl moj pierwszy post na forum... najpierw zapytalem aby miec szybko odpowiedz na nurtujace mnie pytanie i nie czekajc na odpowiedz zaczolem czytac archiwum itp...
    mysle ze takie "zabezpieczenie" moglo by nieco odstraszyc "nowych" no ale z drugiej strony .... moze dluzej utrzyma "tubylcow" )

    a teraz takie pytanie.. kto bedzie ukladal pytania do tego testu??? i kto bedzie ocenial czy nie sa zbyt trudne?? sam nie wiem... ale i tak decyzja nalezy do nooka


  7. #7

    Re: sposób na wiedze

    Hej Metus pytanie nie muszą być proste, ale muszą być takie żeby znaleść na nie odpowiedzi w faq.


  8. #8
    --->Mimi<---
    Guest

    Re: sposób na wiedze

    Fakt Pomysł good tylko nie pomyśleliście o jednym. Mianowicie musiło by być tez FAQ o skorpionach.... po co ktos ma czytać FAQ o ptasznikach jesli go interesują tylko skorpiony? albo np. kleszcze;-)

  9. #9

    Re: sposób na wiedze

    mozna by zrobic taki test z krztalcie zaznaczania prawidlowych odpowiedzi


  10. #10

    Re: sposób na wiedze

    Dokładnie, test wyboru. Do każdego forum inne Faq z innymi pytaniami.
    To było by dobre...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •