Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dziwne zachowanie smithi...

  1. #1

    Dziwne zachowanie smithi...

    Kupilem smithi (2,5 cm cialka), i zaraz po przelozeniu jej do pudelka lekko kilka razy podmuchalem na nia i ona w ogole nie zareagowala, a z tego co wiem to jak sie dmuchnie w pajaczka to sie skuli lub ucieknie a ona nic, i jakas malo ruchliwa. Czy mozliwe ze to zachowanie jest spowodowane stresem po podruzy i jej przejdzie??


  2. #2

    Re: Dziwne zachowanie smithi...

    niektóre moje pajączki tak mają, ale myślę, że ten twój nie doszedł jeszcze do siebie po podróży.

  3. #3

    Re: Dziwne zachowanie smithi...

    hehe niwiem jak tio hjest u ciebie moze taki nieagresywny typ pajaczka
    ale akurat u mojej smithi jest tak ze jak dmuchne to ona od razu uciek a i reszta tez ale taki sam przypadek mam u 3,5cm blondi jak dmuchne nie reaguje a jak dotkne atakuje jest troszenke agresywna!
    tak wiec masz raczej spokojnego pajaczka i nie masz sie o co obawiac
    to nie jest zaden symptom choroby ani niczego takiego
    po prostu jest spokojna!
    i zycze ci w zwiazku z tym wielu sukcesow hodowlanych
    Pozdrawiam
    Darek


  4. #4

    Re: Dziwne zachowanie smithi...

    DZieki Fox i Bluff za pomoc. Okazalo sie ze nie doszla do siebie po podruzy, teraz juz jak dmuchne to sie kuli. A na rece bez problemu da sie wziasc i jest baaaaaardzo spokojna. Zato moja albopiloska jakos szaleje. Fox ta od Ciebie. Mozliwe ze przed wylinka jest niespokojna, sprawdze to i dam znac .

    Pozdrawiam Artur


  5. #5
    Huhros
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi...

    przed wylinka ptaszniki sa chyba bardziej spokojne niz normalnie


  6. #6
    Elmalier
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi...

    oj do mojego vagansika ktory sie szykuje teraz do wylinki to bez ochrony nie podchodzic strasznie markotna sie zrobila... moze dlatego ze jest troche chlodnawo... 22 stopnie ma... ale juz nie dlugo


  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi...

    Jesli chodzi o moje pajaki, to one przed wylinka sa zawsze bardzo ruchliwe i jeszcze sie nie sprawdzila u nich ta zasada, ze ptasznik przed wylinka powinien byc spokojny i "otepialy".


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •