Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: MUTACJA ???????

  1. #1

    MUTACJA ???????

    Znalazłem na pewnej stronie dość ciekawe fotki
    zajzyjcie i powiedzcie co o tym sądzicie

  2. #2

    Re: MUTACJA ???????

    kolejne dwa

  3. #3

    Re: MUTACJA ???????

    to już ostatnie teraz powiedzcie sami co to jest :]

  4. #4

    Re: MUTACJA ???????

    he he he bliźniaki!! a moze "czarnobyl atakuje"


  5. #5
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: MUTACJA ???????

    Pozwolilem sobie przetlumaczyc, wraz ze skromna pomoca mojej mamy opis tego calego zajscia :]
    Rosjanie probowali skrzyzowac vagansa z albopilosum i wiedzieli, ze jest to niepopularne i wrecz zakazane w kregach terrarystycznych, jednak sprobowali. Samica to albopilosum, a samiec to vagans. Kopulacja przebiegla bez trudnosci. Kiedy samica zlozyla kokon, podarowali go jednemu ze swoich kolegow, gdyz bali sie, ze samica zniszczy go. Okazalo sie, ze jeden z pajakow ma 2 odwloki! Jednak w jego zachowaniu nie bylo nic dziwnego. Linial on bez najmniejszych problemow i przyjmowal pokarm. Wszyscy dziwili sie, ze z jego odwloka wydostaja sie rownolegle 2 nitki pajeczyny. Teraz z malego pajaczka stal sie dorosla, piekna samiczka. "Burzuje" probowali dac tym hodowcom bardzo duze pieniadze, jednak oni powiedzieli, ze sa patriotami i nie pozbeda sie tego pajaka z Rosji. Oczywiscie skrocilem to troche i dopiero wtedy opisalem.
    Warto znac rosyjski ))
    Chyba zaczne sie go na powaznie uczyc.
    Zapraszam na stronke:
    http://www.tarantulas.ru/tex/nonsens.htm
    moze komus sie przyda.


  6. #6
    goffy
    Guest

    Re: MUTACJA ???????

    troche mi to przypomina kobiece piersi
    hehe

  7. #7
    Huhros
    Guest

    Re: MUTACJA ???????

    szczesliwy posiadasz tego "czegos" bedzie mial (lub juz ma) kupe kasy, bo to istna kura znoszaca zlote jaja, wyobrazcie sobie 2 kokony na raz po 1000 nimf w kazdym! to daje 2000 kedziorovagansow, niezy szmal...


  8. #8
    walter
    Guest

    Re: MUTACJA ???????

    Wydaje mi sie, ze jako mutant, jest raczej bezplodna.
    Niemniej jednak wyglada interesujaco ... (biedny pajaczek).


  9. #9
    Awikkularia
    Guest

    Re: MUTACJA ???????

    Właśnie tydzień temu miałam podobne zdarzenie. Przekładałam moje irminie z kokonu do osobnych pudełeczek i znalazłam jedną z dwoma odwłokami. Niestety, padła po tygodniu. A może stety....

  10. #10

    Re: MUTACJA ???????

    Może o przeżyciu tego dwuodwłokowego ptasznika zadecydowała właśnie "wybujałość" i zwiększona żywotność, która występuje u daleko ze sobą spokrewnionych osobników (często do imponujących rozmiarów dorastają hybrydy roślin, co szeroko wykorzystuje się w uprawie roślin przeznaczonych do konsumpcji, czy też w celu uzyskania cieszących oko kwiatów ozdobnych).

    PS. Kurcze, zapomniałem, jak w terminologii naukowej określa się tą wybujałość mieszańców?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •