Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: P.Irminia vs P.Regalis

  1. #1

    P.Irminia vs P.Regalis

    Mocno mocno zastanawiam sie co lepiej!! Jestem tak 65%na Irminię i 35% na Regalis... Co Wy na to??? Co proponujecie?? Opiszcie mi swoje obserwacje co do powyższych gatunków....


  2. #2
    Huhros
    Guest

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    napisze roznice (bedzie latwiej wybrac Regalis
    0. warunki hodowli takie same (temp i wilgotnosc)
    1. oba sa szybkie (nawet bardzo szybkie)
    2. Regalisy sa wieksze od Irmini (dorosle sie wie)
    3. wg. mnie Regalis jest ladniejszy
    4. Irminie to swiry i naleza do bardzo agresywnych ptasznikow - natomiast Irminia tez moze byc bardzo agresywna ale nie musi (to tak jak z rosea-killerem pamietasz?)
    5. Irminie sa ladnymi pajakami ale co z tego skoro siedza raczej w kryjowkach i rzadko z nich wychodza czyli nie naleza do ptasznikow typu "stale mozna podziwiac bo sa na widoku" (jak np. G rosea)
    6. W przypadku obu gatunkow ,spiderlingi rosna szybko...

    uff...mam nadzieje ze Ci pomogle i wyrobiles sobie zdanie (ze jednak Regalisy sa lepsze )
    jeszcze jakies pytanka?


  3. #3

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    Jasne!! z penoscia samce sa malo efektywne ale samice irminii sa ladne a co do reszty to nie wiem.... prosze o jeszcze!!


  4. #4

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    REGALIS!!! ŚLICZNY PAJĄK!! WG. MNIE BIJE NA GŁOWĘ IRMINIA... POWAGA... JAK DOSTANIESZ REGALIS TO DOPIERO ZOBACZYSZ!


  5. #5

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    Ma moze ktos z Was fotki swoich Irminii i Regalisów??


  6. #6

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    ja bede mial regalis ale troszke kiepskiej jakosci... w niedlugim czasie beda!!


  7. #7

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    Huhros!! te tez sa rzydkie czy tam malo atrakcyjne?? (załączniki)


  8. #8
    Huhros
    Guest

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    Metus nie napisalem ze Irminie sa "malo atrakcyjne" albo "brzydkie" - napisalem ze dla mnie (kwestja gustu) Regalisy sa ladniejsze. A tak na marginesie to dla mnie kazdy ptasznik jest sliczny, chodź by taka Albopilosa. jak myslisz?


  9. #9

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    no


  10. #10
    Caeli
    Guest

    Re: P.Irminia vs P.Regalis

    Mam pytanko czy ktoś ma może P.irminia na sprzedarz - młode, albo zna kogoś kto ma???????


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •