Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: łączenie Avicularii

  1. #1

    łączenie Avicularii

    Czy łaćzenie pająków z rodzaju Avicularia jest w 100% bezpieczne? Chciałbym kupić dwie sztuki A. metalica i nie wiem czy trzymać je razem czy osobno. Chodzi mi zarówno o młode jak i dojrzałe osobniki.


  2. #2

    Re: łączenie Avicularii

    Awięc avicularie można trzymać razem,pod warunkiem dużego terrarium i odpowiedniego karmienia.Mosisz sie liczyć z tym,że słabsze osobniki mogą być zjedzone .

  3. #3

    Re: łączenie Avicularii

    A więc chyba lepiej nie ryzykować i zbudowac oddzielne terra....


  4. #4
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: łączenie Avicularii

    To samo sie tyczy Poecilotherii, ale pajaki sa kanibalami i moze byc roznie.
    Chociaz niektorzy hodowcy trzymaja Avicularie razem i nawet dobrze sie je im hoduje.
    Ale fakt, ze duzo miejsca wtedy trzeba.


  5. #5

    Re: łączenie Avicularii

    no i oczywiscie trzeba czesciej karmic. Pająki ani przez chwile nie mogą być głodne. W terra cały czas powinny skakac jakies swierszcze, bo przeciez lepiej zjesc malego swierszcza niz duzego osobnika tego samego gatunku. :}


  6. #6

    Re: łączenie Avicularii

    Ja mialem 2 mlode A.metallica w jednym terrarium. Nie bylo widac w nich jakiejs checi zjedzenia. Faktem jest ze mi jedna zdechla ale podczas wylinki. Jak to mowia: "za aviculariami nie trafisz:P"

    Pozdrowiam


  7. #7
    Mike
    Guest

    Re: łączenie Avicularii

    A jakie, jak już... powinno być optymalne terra dla parki avicularii?? Chodzi mi o wielkosc oczywiscie...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •