Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: karaczan madagaskarski

  1. #1
    kamil747
    Guest

    karaczan madagaskarski

    Witam
    po jakim czasie od zaplodnienia karaczan madagaskarski (samiczka) wyda potomstwo na swiat ????
    I ile tego bedzie ????
    i jesli ma kots fotke malych karaczankow to prosze o przeslanie mi na adres simsonsr2@interia.pl
    z gory dziekuje


  2. #2
    Dark Raptor
    Guest

    Re: karaczan madagaskarski

    Z tym od zapłodnienia bywa różnie. U mnie rozrzut był od 2 miesięcy do ponad pół roku (ale samice często traciły ooteki i pomiar nie był dokładny). Nie mierzyłem też ile kopulowały, bo to często się zdarza i nie zawsze wypatrzysz tę udaną.
    W "miocie" miałem najczęściej ok. 50 młodych. Ostatnio 54 i 52.

    Tu masz foto po porodzie:

    ze strony: www.dannesdjur.com


  3. #3

    Re: karaczan madagaskarski

    heh jak ty to robisz...... ja już sporo czasu trzymam madagaskarskie a ostatnio jeszcze cinerea a nigdy nie udało mi sie zobaczyć jak kopulują albo moment jak młode są jeszcze bielutkie jak na zdjęciu a mnożą mi sie szybciutko


  4. #4

    Re: karaczan madagaskarski

    mi też sie udało zaobserwować poród choć kopulacji nie widziałem Teraz mam karaczany w dużym terra (100/40/50) z dużą ilością kryjówek wiec wogóle żadko je widze poza jednym samcem madagaskara który zawsze siedzi na konarze i trzyma chyba warte


  5. #5

    Re: karaczan madagaskarski

    Dark co ty tam masz w tym spodku dla nich do żarcia? Bo moje jakoś cienko rosną, prubuje różnych diet i nie chcą linieć :/ Sprubuje twoją, skoro u ciebie wszystko gra


  6. #6
    Dark Raptor
    Guest

    Re: karaczan madagaskarski

    Heh... :-)
    To zdjęcie nie jest moje. Dlatego podałem adres strony źródłowej :-)

    Swoim daję suche kocie żarcie i jabłko + miska z wodą. Czasem dorzucę kapustę pekińską i marchew. Rosną bardzo ładnie.


  7. #7

    Re: karaczan madagaskarski

    moje strasznie lubią karme dla rybek w płatkach z witaminami:P jak wżuce im same jabko czy coś to w końcu je zjedzą a jak posypie tą karmą dla rybek to z każdej dziury wyłażą żeby zdążyć ją zjeść:P


  8. #8

    Re: karaczan madagaskarski

    Moje jedza glownie otreby przenne czasem kocie zarcie. Ponadto dostaja obierki z marchwi i jablek. A jesli Ci slabo rosna to moze jest to problem nie zywienia tylko temperatury. Tez tak mialam. Jak podnioslam premerature to poszly w gore natychmiast i zaczely sie mnozyc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •