Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: lustrzanka

  1. #1
    Ciapek_anolis
    Guest

    lustrzanka

    czy może mi podac ktos konkretną firme i nazwe takiej zarówki??

  2. #2
    Marcin .P
    Guest

    Re: lustrzanka

    np. PILA , Philips , itp .a przy zakupie prosisz o żarówke lustrzanek


  3. #3

    Re: lustrzanka

    Nazwa polska - lustrzanka
    Łacińska - nie znam
    Firmy - preferuje OSRAM


  4. #4
    tetsuo
    Guest

    Re: lustrzanka

    To sie nazywa zarowka reflektorowa- np.Philips spot ,niestety chyba nie produkuja 15w w zadnej firmie nie widzialem

  5. #5

    Re: lustrzanka

    ja mam 15 W chyba PILA ale nie jestem pewny :P bo sie zamazał napis


  6. #6

    Re: lustrzanka

    Lustrzanek 15W niestety nie ma, jak będziesz kupował to zwróć również uwagę na kąt świecenia, zawsze jest podany w stopniach.


  7. #7

    Re: lustrzanka

    Bedzie 15 W ale tylko na maly gwint.. Na duzy najslabsze jakie spotkalem to 40. Sam mam taka. No chyba ze jakies specjalne w zoologiku. one chyba sa slabsze..

  8. #8

    Re: lustrzanka

    Najsłabsza na duży gwint jaką spotkałam est firmy osram 25W.

  9. #9
    tetsuo
    Guest

    Re: lustrzanka

    niestety nie ma lustrzanek 15w ani na maly ani na duzy,w zoologicznych tez nie ma,ja soboe kupilem zaroweczke halogenowa,a nawet cos lepszego...gotowa oprawka taka jak do podwieszenia na sciane,razem z odblysnikiem,piekna hromowana oprawka,zaroweczka(widzaielem od 10w) i kabelkiem do transformatora za 8,5zl !!!! jest super ,cieplutko daje i jasno i ma takie 2 blaszki co latwo mozna podczepic na dziure w pokrywie. Tranformatorki widzaielm juz w elektronicznych od 20zl,ja osobiscie wzielem od takich lampek z marketu za 19,9zl :P ma nawet sciemniacz,pozdrawiam

  10. #10
    Ciapek_anolis
    Guest

    Re: lustrzanka

    nie no , mi jest potrzebna lustrzanka mocy 40W i 60W bo mam spore terra do ogrzania (162/62/62)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •