Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Jaka żabka do tego ... ???

  1. #11

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    Witam!!! Strasznie dużo filozofii w Waszych wypowiedziach, szkoda że niewiele konkretnych propozycji. Skoro Deore ma przygotowanie czysto teoretyczne, to ja proponuję na początek bombina orientalis. Nie są wymagające a przy tym niezwykle sympatyczne żabolki ). Ja mam 6 szt. od dwóch miesięcy i już jedzą mi z ręki. Szczerze polecam.


  2. #12

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    czesc,
    a gdzie dostrzegasz filozofowanie w moim poscie napisalem przeciez konkretnie, ze jesli sie zastanawia nad Dendrobatesami to gatunki, ktore wymienilem moze spokojnie zaczac hodowac .
    To chyba cos bardzo konkretnego?
    pozdrowionka

  3. #13

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    Pisałem ogólnie. Nie czepiaj się szczególów. Napisałem wyraźnie " w Waszych". Jeśli Deore chodzi o tanie żaby, to liściołazy raczej do nich nie należą.


  4. #14

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    spoko, nie chcialem sie czepiac, pisalem z - usmieszkiem.
    Pozdrowionka

  5. #15

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    ojeeeejku, spoko, nie irytujcie ię tak Dzieki, bardzo mi pomogliście, ale powoli dochodze do wniosku ze to akwa ma faktycznie kretynskie wymiary, no ale moze uda mi się z tym cos zrobic. A teraz z konkretnymi pytaniami przechodze juz na priva, zeby sie u nie rozdrabniac Jeszcze raz dzieki.


  6. #16

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    Jestem zupełnie spokojny ))) Jeśli chodzi o żaby do tego zbiornika to mogę zaproponować żaby szponiaste. Oprócz tego,że są prześliczne w swojej niezwykłej brzydocie, to ich zachowanie jest zdumiewające. Niesamowicie pocieszne żabki ))


  7. #17

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    nio nio nio....na początek proponuję tak w ogóle zapoznać się z moją płcią, ponieważ nieładnie krytykować kogoś, o kim nie ma się pojęcia, Mrmoon...dla ułatwienia --> http://terrarium.com.pl/spis/profile.php?id=2355. i jeśli Filip nadal obstaje przy swoim przekonaniu, że z zerowym doświadczeniem z płazami będzie bez problemu w stanie chować phyllobatesy, to kryżyk na drogę :> ja już w takim razie tu łapek nie przystawiam, skoro jestescie tu Wy, i to w dodatku z doskonałym jak widzę doświadczeniem


  8. #18

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    Przepraszam Panią, że użyłem wobec Pani formy męskiej. Ale nick jak dla mnie przynajmniej - nasuwa na myśl formę męską. A tak pozatym, to nie zmieniam swojej postawy - bo wynoszenie się ponad innych jest domeną małych dzieci.
    A jeśli uważasz że dostarczanie muszek owocówek jest trudną sprawą... to chyba troszkę przesadzasz. Przy tych owadach w sumie nie trzeba nic robić, bo mnożąsie niezależnie od warunków, wystarczy im jedzenie.
    p.s.
    Nawet w tabelach niektóre gatunki drzewołazów są polecane dla POCZĄTKUJĄCYCH. A tu chodzi o osobe która ma już doświadczenie w hodowli zwierząt terraryjnych, nie płazów, ale gadów.
    pozdrawiam


    Co do wentylacji zaś w takim akwarium, to wiatraczki komputerowe "zdają egzamin" :-)

  9. #19

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    co do Pani Double to przychodzi mi na myśl kompleks wyższości, no ale wnikał w to nie będę :> Co do wiatraczka komputerowego to mam wlasnie taki zamontowany w terrarium z legwanem i sprawdza się w 100 %

    Na stronie biofila jest "receptura" na doskonałą hodowlę owocówek

    A, i co do Pani, Panie Double, to prosił bym o zwracanie się do mnie per deore, bo w koncu po to są tu nick'i. Bynajmniej mi to nie przeszkadza, ale wprowadza, uważam, niepotrzebny zamęt. A co do krzyżyka na drogę to serdecznie podziękuję, ponieważ jestem ateistą.


  10. #20

    Re: Jaka żabka do tego ... ???

    1.gady a płazy to różnica;eksperymentować to sobie można ale nie na żywych zwierzętach więc niech zostanie przy kumakach a nie wydziwia,nabierze doświadczenia to bedzie mogł z czystym sumieniem cos bardziej wymagającego zakupic.
    2."A tak pozatym, to nie zmieniam swojej postawy - bo wynoszenie się ponad innych jest domeną małych dzieci." Osobiście nie zauważyłem żeby Double wynosila sie ponad innych,ma po prostu duzo wieksze doswiadczenie i tyle.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •