Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: wysokość terra dla chwytnic.

  1. #21
    Mafioso
    Guest

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    a jakie roślinki do terrarium? czy można zainstalować filtr w basenie? jak duży ma być basen ?

  2. #22
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    Witam
    Filtr jak najlepiej. Basen im wiekssy tym lepszy i powinien zajmowac 1/4 lub 1/3 calego terra maskimum. Roslinki o duzych lisciach typu:
    guzmania, difenbachia, dracenki, ficusy i bluszcze.
    Pozdrawiam


  3. #23

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    Silent_Dragon, czy ty naprawdę myślisz że im więcej tym lepiej???
    To, że Ty sam trzymasz swoje w tragicznych rozmiarach terra, to nie znaczy że mają tak inni robić!!! Owszem, nawet 25 mogło by tam być, ale jaki w tym sens?...
    Ciekawe, czy zrozumiesz kiedyś że więcej nie znaczy lepiej...


  4. #24
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    Witam
    Nie nie myśle że im wiecęj tym lepiej, ale spokojnie 10 sztuk może trzymać. A jak twierdzisz że moje mają mało miejsca to Twój problem. Ciekawe czemu 1 dnia jak do mnie przyjechały odrazu zaczęły jeść... a podobno są takie wrażliwe. One i tak cały dzień śpią a nocy nie wiele łażą. Jakos sa w tym terra i nie ma z nimi zadnych problemów. Maja stała temperaturkę, fogger i mnóstwo roślin. A Ty Mafioso mozesz spokojnie 10 trzymać w takim terrarium.
    Pozdrawiam


  5. #25
    Mafioso
    Guest

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    Wielkie dzięki ale terra dopiero zrobie wakacje bo narazie mam zamało czasu

  6. #26

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    "A jak twierdzisz że moje mają mało miejsca to Twój problem." - nie mam problemu, ja chce pomóc innym w podjęciu najlepszej decyzji...

    Co kto zrobi, to jego sprawa, ale ja czuję "obowiązek" stawania po stronie zwierząt, których dobro nie zawsze jest na 1. miejscu "hodowcy", aby polska terrarystyka rozwijała się w dobrym kierunku.


  7. #27
    dr Robert
    Guest

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    Naprawdę, nie ma się o co kłócić. Wszystko zależy kto ile czasu może poświęcić dla zwierzat. W takim (choć nie wiem dlaczego takie wąskie) może żyć całkiem spora grupa, zwłaszcza jeśli bedzie się systematycznie usuwało odchody. Na pewno większa grupa to większe szanse na rozród.


  8. #28
    Mafioso
    Guest

    Re: wysokość terra dla chwytnic.

    niemoge zrobić szerszego bo to terra będzie stało na szawce która ma szerokość 35 cm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •