Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dendrobatesy

  1. #1
    rogal
    Guest

    dendrobatesy

    witam! jestem tu pierwszy raz ale jakis czas juz przegladam forum i wiem ze lepiej nie zadawac tych samych pytan a odpowiedzi na to pytanie nie moglem znalesc a jesli to juz bylo to z góry przepraszam.wlasnie zakladam vivarium dla azureusow...wiem wiem sa trudne ale musze je miec chcialem sie dowiedziec czy mozna wylozyc na spod zeolit firmy garden ,który sie stosuje w oczkach wodnych i nie wiem czy jest jakis specjalny do terrariów-vivariow.moze to pytanie jest banalna ale wole wiedziec ...w koncu bede mial azureuzy i nie moge ryzykowac.


  2. #2

    Re: dendrobatesy

    witam, zeolit bedzie zbedny wystarczy sam keramzyt warstwa 10-15 cm, a na spod ruszt denny do filtra z poprzeplatanym kablem

  3. #3

    Re: dendrobatesy

    witam. Ja tez jestem na etapie zakladania vivarium i chciałem zapytac po ile kupujesz te azureucy i gdzie. Co do sciolki to polecam Ci zwykły torf ogrodniczy i na to jakiś ładny i czysty mech. Nie ma nic lepszego bo mech doskonale trzyma wilgoś i łatwo zbierać z niego odchody

  4. #4
    rogal
    Guest

    Re: dendrobatesy

    bede je mial z ogrodu zoologicznego po 200 zl za sztuke ale nie wiem czy tam normalnie mozna kupowac po prostu mam tam znajomych


  5. #5

    Re: dendrobatesy

    jak co się odezwija na wiosne będą do załatwienia taniej
    505 314 761
    gg 6699704
    poznań
    pozdro


  6. #6

    Re: dendrobatesy

    Jeżeli będziesz miał te żabcie to byłbym zainteresowany.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •