Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Aksolotle i woda

  1. #11

    Re: Aksolotle i woda

    Woda destylowana moze byc uzywana ale jako dodatek do przygotowania wody dla niektorych płazow (choć ja preferuje i używam wody RO) ale na pewno nie dla aksolotla.
    Pozdrawiam
    Atrax

  2. #12

    Re: Aksolotle i woda

    zgoda jako dodatek do innych plazow, a tutaj nie dosyc ze do aksolotli jest proponowana toi jeszcze jako calosc a nie czesc, woda osmotyczna jest napewno lepsza brak zanieczyszczeni wystepujacych w destylowanej


  3. #13
    Looo
    Guest

    Re: Aksolotle i woda

    Dobra, nia zamierzam sie tu z wami klocic, uwazam tylko ze juz destylowana jest lepsza niz mineralna (przynajmniej zolwiak zyje w destylowanej i ma sie dobrze). Kompromis tez mi sie podoba, zeby uzyc destylowanej jako dadatku.

    Arrow: akwarystyka zajmuje sie juz ponad 8 lat i co nieco sie orientuje, i jesli laska traktuj forum jako miejsce do dyskusji, a nie do wlasnych monologow i krytyki innych.
    PS. czy jest na calym forum temat w ktorym nie jestes znawca i sie nie wypowiadasz, bo pelno Ciebie na legwanach, jaszczurkach, plazach, owadach i pajeczakach.....gdyby byly ryby to pewnie tez. Mam prosbe: dla dobra dyskusji nie odpowiadaj juz na to pytanie, bo odbiega od tematu- to tylko taka moja mala dygresja.

  4. #14

    Re: Aksolotle i woda

    Ty zaczales, ale nie w tym rzecz zeby sie klocic ponioslo mnie troche ale ma zly humor dzisaj, aczkolwiek zdania co do wody destylownej nie zmienie
    wypowiadam sie na tematy na ktorych sei znam nie jestm "znawca", jestem malutki w tej dziedzinie ale o tym co trzymalem, hodowalem w domu wiem duzo, bo nie sposob wiedziec wszystkiego.....
    co do kytyki.........
    co do nie wypowiadani... to wyzej to w ramach sprosstowania do Twojej wypowiedzi......
    trzymaj sie i powodzenia w hodowli


  5. #15
    Looo
    Guest

    Re: Aksolotle i woda

    OK, pisz wolniej, bo Ci sie literki przestawiaja Pozdrawiam.

  6. #16
    Atuis
    Guest

    Re: Aksolotle i woda

    OK looo czy jak ci tam ten twój ostatni post był poprostu denny. Jak nie masz co napisać to najlepiej nie pisz nic.

  7. #17
    Looo
    Guest

    Re: Aksolotle i woda

    Brak mi slow.............

  8. #18
    Cześ
    Guest

    Re: Aksolotle i woda

    Looo heh chyba masz cienki wzrok jak kilka przestawionych literek uniemozliwia ci odczytanie wiadomosci. Na takie rzeczy, poki nie wprowadzaja w blad, nie zwraca sie komus uwagi (netykieta)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •