Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: symbioza, zgoda i harmonia...

  1. #1

    symbioza, zgoda i harmonia...

    pewnego pieknego wieczoru wchodze do pokoju i patrze... (foto) w moiom akwa panuje "zgoda, symbioza i harmonia" he he


  2. #2

    Re: symbioza, zgoda i harmonia...

    "zgoda, symbioza i harmonia"


  3. #3

    Re: symbioza, zgoda i harmonia...

    Fajne foto
    Ciekawe jak długo tak będzie oby zawsze


  4. #4

    Re: symbioza, zgoda i harmonia...

    to znaczy rybki na dluzszy okres nie maja racji bytu ale glonojad jest wyjatkiem... zawsze go ganaia ale nic mu nie robi... przyjazn


  5. #5

    Re: symbioza, zgoda i harmonia...

    interesujące ;] kurcze fajnie to wygląda ale symbioza to raczej nie jest bo chyba mogą bez siebie żyć no nie?

  6. #6
    Natala C
    Guest

    Re: symbioza, zgoda i harmonia...

    W moim akwarium też panowała kiedyś "zgoda, symbioza i harmonia", dopuki glonojad nie urósł. Pewnego wieczoru zajżałam do akwarium a tam, ogon glonojada, tyle że bez właściciela. Po dokładniejszych oględzinach zbiornika pod wyspą znalazłam poobgryzane szcządki biednego zwierzątka. Najwyraźniej glonojady nie należą do żółwich przysmaków. To dopiero był przykład symbiozy!

  7. #7

    to jeszcze nic....

    u mnie z 30 danio zostało tylko z 8 sztuk i jedna kosiarka.... i tak sobie od dłuższego czasu żyją spokojnie....... tylko że w niedziele przywiozłem i wpusciłem do akwa 10 sztuk narybku pstrąga ok 5-6cm dł. i..............zonk!!!! potulne gadzinki przeistoczyły się w brutalne krwiożercze beste (przez wielkie B..) ganiały za rybkami ze 3 godziny aż wszystkie padły ich łupem! to co działo się w akwa jest nie do opisania!!! Chyba wiem dlaczego żółwie zbytnio nie ganiają za rybkami akwariowymi badz przestają na nie polować, otóż przyzwyczajają się do ich zapachu i nie traktują je jako coś obcego i nadającego się tylko i wyłącznie na przekąskę. Zapach pstrągów jakby nie patrzeć "dzikiej" ryby rzecznej musiał być znacznie intensywniejszy i tak odmienny że moje gadziny wpadły normalnie w szał.... pokazały całą swoją nature drapieżnika!!! (wolałem nie wkładać ręki do akwa..) a i danio i kosiarka miały przechlapane..... teraz po kilku dniach kiedy nie ma sladu po pstrągach żyją sobie w zgodzie i harmonii jakby nigdy nic.......


  8. #8
    _tosiek_
    Guest

    Re: to jeszcze nic....

    hej a takie akwa dl a żółwia może być? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56552891


  9. #9

    Re: to jeszcze nic....

    troche waskie ale cena spoko !! pamietaj przed kupnem niech ci je koles napelni cale woda (dla pewnosci) mysle ze dla mniejszego zolwia nawet bedzie dobre z pokrywa i podwieszana polka ale potem to chyba bedziesz mosila kombinowac z jakas nabodowka...
    jezeli ta szafka jest wliczona w cene akwa to ja bym bral,,,


  10. #10
    _tosiek_
    Guest

    !!

    ja jestem on |(tosiek) !
    no ale te akwa jesty napełnione na zdięciu wodą
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •