Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: wyspa dla zolwia pomoc

  1. #1

    wyspa dla zolwia pomoc

    dzis przynioslem zamowiona polke od szklarza...jest ona mniej wiecej na 40% dl akwarium..moje pytanie ile sylikon schnie?? bo na tubce nic nie pisze o tym... czy mozna przyleic kamyki?czy lepsza mata antyposlizgowa?? no i czy potem nalac wody pod sama wyspe? czy zostawic troche luzu jak zolw wplynie pod nia aby nabieral powietrza?

  2. #2

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    O ile dobze pamiętam to sylikon schnie 1mm/24h, kamyki czy mata w tej kwestii są podzielone zdania, ja już zrobiłem drugą wyspe wyklejoną kamykami choć są + i -, a to czy zostawisz prześwit pod wyspą to bez różnicy.

  3. #3

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    Zrób minimalny spadek w kierunku wody, ja swoja obkleiłem płaskimi kamieniami, część odpadła silikon spod spodu służ za matę. ogólnie się sprawdza o wiele lepiej niż korytka ze żwirem.
    jak zrobisz podest do wychodzenia? Druga szyba?


    P.

  4. #4

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    podest jest z 2 szyby wszystko pieknie ladnie ........
    tylko teraz boje sie ze wyspe zrobilem za wysoko

    jak zrobic nadbudowke?? z czego?? mam panele takie plastikowe moze byc z tego??

  5. #5

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    ocencie to?

  6. #6

  7. #7

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    sorki za tyle postow klopoty ze zdjeciem..brrr

    to jest wersja robocza zdjecia ocencie jak mozecie

  8. #8

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    U mnie też wyspa jest stosunkowo wysoko i żółw mógłby wyskoczyć, zrobiłem takie zabezpieczenie....

  9. #9

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    deju ta wyspa wygląga jak choinka Bożo Narodzeniowa. po co te kolorowe kamyczki???
    wyspa wygląda przez nie nienaturalnie.

    natomiast wyspa AdamExa bardzo mi sie podoba i chyba sam se taką zrobie.

  10. #10

    Re: wyspa dla zolwia pomoc

    kolorowe kamyki dosypie wiecej bialych i bedzie ok aaa i czym zdrapac pozostalosci silikonu niepotrzebnego??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •