Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mieszanka ale czy wybuchowa???

  1. #1

    Mieszanka ale czy wybuchowa???

    wieco powiecie-ostrogrzbiete polaczone razem z czerwonolicymi w jedym terra 240litrow-nic sobie nie robia i egzystuja w pelnej wspolpracy!!!!
    nie ma ryalizacji pokarmowiej ani terytorialnej
    co sadzicie o tej mieszance???

  2. #2

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    oto moje zdanie: rotfl

  3. #3

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    Leepa, jednak wolimy na forum bardziej konkretne wypowiedzi. Zwracaj większą uwagę na treść tego, co piszesz, albo...rezygnuj z wypowiedzi.

    Pozdrawiam
    Natalia


  4. #4

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    czy masz może jakieś wątpliwości? moja wypowiedź jest krótka ale jakże pełna wymowy ! obrazuje w pełni to co chciałam wyrazić, ten jeden wyraz przekazał tak wiele uczuć, a w tym : zdziwienie, zachwyt, radość, uznanie... jeszcze jakieś wątpliwości? ja rozumiem że tego wyrazu nie ma w słowniku języka polskiego ale mimo to wiele ludzi jednak zna choć część potocznego ale dobra nie rozpisuje się bo mnie pobijesz albo coś... ;]

  5. #5
    New Age Messiah
    Guest

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    to chyba nic dziwnego skoro w naturze te gatunki żyją stadnie. Chciałbym takie terra ale musiałbym mieć chyba większą chate Gratulacje

  6. #6

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    no wystarczył by tolko większy pokój :P

  7. #7

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    Hmm na pytanie "co sądzicie o tej mieszance?" odpowiedasz rotfl i twierdzisz że to znaczy "wiele uczuć, a w tym : zdziwienie, zachwyt, radość, uznanie"

    ROTFL Rolling On The Floor Laughing Skrót stosowany w dyskusjach sieciowych w odpowiedzi na jakieś głupstwo palnięte przez dyskutanta. Oznacza „tarzam się po podłodze ze śmiechu”. Czyli jest to śmiech. Można wręcz powiedzieć że śmiech szyderczy. Nieopanowalny.

    Problem w tym że nawet nie podałaś przyczyny co cię tak rozbawiło w tym pytaniu.

    BTW Twoja definicja skrótu rotfl...zasługuje na LOL.


  8. #8

    Re: Mieszanka ale czy wybuchowa???

    sprytne :] ale ja jestem Polakiem :P a rotfl napisałam z małych liter więc skrót to nie jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •