Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zółwik czerwonolicy

  1. #1
    dafit
    Guest

    Zółwik czerwonolicy

    Zauwazyłem bedąc ostanio w Tychach w sklepie tak zwanym Baronie ze na 2 pietrze tego sklepu(o ile dobrze pamietam?)W miejscu gdzie sprzedaja odziez jest kula z rybkami i tam juz od dłuzszego czasu pływa sobie z nimi żółwik czerwonolicy.W sumie to chyba on juz tam jest dosyc długo?Oczywiscie jak to w kuli bez ladu,grzałki itd. Rybek tez mi szkoda Ja nie mam miejsca na drugiego czerwonolicego, teraz niedawno stlukłem akwarium i dopiero za jakis tydzien bede mial nowe 100 litrowe dla mojego kapselka,ale moze ktos sie zechce tamtym zainteresowac?Moze by sie udało przekonac pracownice do oddania go komus czy cos?
    To wszystko co chcialem napisac Wiem ze tutaj na forum jest duzo ludzi z tychow wiec moze ktos go zechce wyrwac z rak nieodpowiedzialnych pracownic? O ile jest to mozliwe bo jednak zal mi tego gada tam


  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: Zółwik czerwonolicy

    Wg mnie w 100 Litrach 2 żółwie jeśli nie są bardzo duże będa miały ok jeśli nie ma wielkiej różnicy wielkości możesz go wziąść


  3. #3
    dafit
    Guest

    Re: Zółwik czerwonolicy

    Nie,jezeli chodzi o róznice to w sumie nie ma jej bo tamten zółw jest miej wiecej wielkosci mojego pomimo ze jest o wiele wiele pewnie starszy bo jak sobie przypominam to juz kiedys ktos mi o nim chyba powiedział ze tam jest.Tyle ze mam jeszcze jedno pytanie,bo mam zamiar to akwarium jak juz bedzie na dworzu w miare stała ciepła temp wystawic na balkon tak zeby rano moj zólwik mogl sie wygrzewac na sloneczku itd Najchetniej to wpusliłbym go do sadzawki ale nie mam takowej.
    No i : Czy moge go trzymac w tym akwarium cały czas na dworzu czy tez zabierac go do domu jak bedzie zimno? I czy woda w akwarium nie bedzie sie za bardzo nagrzewała na słoncu?Co prawda swieci tam ono tylko tak od rana do godziny 12?13? Myslałem tez o kupieniu jakiejs duzej i głebokiej w miarę miski i urządzeniu tego jakos w taki mini stawek na balkonie? Ale czy akwarium jest dobrym pomysłem czy tez lepiej zrezygnowac z tego i wystawiac go w misce a na noc zabierac do domu??


  4. #4

    Re: Zółwik czerwonolicy

    Jakbyś go wydostał ze sklepu to bym go wzieła- konduktorka, przeciez, to całe 25zł.


  5. #5
    dafit
    Guest

    Re: Zółwik czerwonolicy

    Na razie nie wiem czy mi sie uda go jakos ze sklepu wydostac bo pracownice tam jakies dziwne mi sie wydaja,ale postaram sie to zrobic.Pewnie bedzie troche mnie to kosztowalo a Izis musze Cie rozczarowac bo jak by mi sie udalo go wydostac to raczej bym go sobie zachowal bo wkrótece bede mial to duze akwarium a zolwik jest maly wiec oba sie tam zmieszcza spokojnie.A po drugie to i tak bym go nie wyslal przesylką konduktorską bo to jest straszne jak w pociągu lezy sobie cała kupa przesyłek, nie wiedza co w srodku, czy to cos zyje czy nie.Ja jestem przeciwny wysylaniu w ten sposob zwierzatek,ale radze Ci Izis pochodzic po sklepach bo takich zolwikow tam gdzie Ty mieszkasz pewnie nie brakuje :-P To chyba jest wszedzie!!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •