Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Ha! Udało się :)

  1. #1

    Ha! Udało się :)

    Ha!
    Niedługo, tzn w ciagu tygodnia, zamierzam zamówić terrarium 66*33*15 (niestety na większe nie mogę sobie pozwolić), dla mojej Maksiątki I jeszcze raz chciałabym się spytać, czy te rzeczy wystarczą:
    -grzałka?? (jak tak to jaka??)
    -termometr
    -basenik
    -domek (nie stac mnie teraz na domek za stowe, wiec zbuduje mu, tak jak kiedys, z galazek )
    -miska
    -podłoże (no i własnie, jakie?)

    No i pokrywa. I tu jest problem- nie mam kaski na pokrywę ze swietlowka, a lampki tez nie podlacze bo za mala szafka I co ja mam począć?

  2. #2

    Re: Ha! Udało się :)

    Tfuuuuuuu sorry pomylilo mi sie, nie 15, tylko 21 wysokosc wiem ze malutko ale wieksze mi nie wejdzie, wiec albo takie albo zadne

  3. #3

    Re: Ha! Udało się :)

    A dla jakiego zwierza? Napisz lub przypomnij.


  4. #4

    Re: Ha! Udało się :)

    stepcia..

  5. #5

    Re: Ha! Udało się :)

    khym.. prosilabym o szybka odp. czy takie terra (66x33xtak 17-18, bo inaczej nie bede mogla wsadzic lapy( ), moze byc? I co z oswietleniem- bo lampka nie wejdzie od gory, a na pokrywe ze swietlowka nie mam kasy :/ No i jakie podloze.. Dzis ide do sklepu zoo..

  6. #6

    Re: Ha! Udało się :)

    aha- dodam ze zolwis bedzie mial mozliwosc chodzenia sobie po podlodze tak czesto jak bedzie to mozliwe, jak juz sie przyzwyczai do terra.. Wiem ze jest male ale wlasnie dlatego chce mu zrekompensowac 'lataniem' po mieszkaniu.. Zatem moze byc 66x33x17(ech)?

  7. #7
    dr Robert
    Guest

    Re: Ha! Udało się :)

    Nie bardzo wiem, czego się spodziewasz. Bardzo podobny post jest dwa miejsca wyżej, ale dotyczy czerwonolicego. Już podawałem normy niemieckie, to terrarium ma się do nich jak wół do karety. Nie bardzo wiem czego oczekujesz, że powiemy: "OK, może być ? No, nie jest duże, ale wystarczy." Tak powiedzieć nikt rozsądny nie może, bo to skrajnie malutkie terrarium. U mnie znacznie mniejsze od stepciów, żółwie egipskie mają taką szerokość terra jak u Ciebie ma być długość. A i to nie jestem zadowolony, bo jak się rozpędzą to zaraz mają ścianę .
    Nie traktuj żółwia jak kolejny mebel, którego wciska się w półkę tylko jak zwierzę, które po prostu musi się czasem wybiegać, pokopać, schować, poszukać czegoś do jedzenia. Sorry, że taki gorzki ten post, ale chyba trudno wykrzesać z siebie entuzjazm. Chyba to jednak lepsze niż zycie na podłodze, ale też niewesołe.


  8. #8

    Re: Ha! Udało się :)

    Robert, wiem ze jest malutkie, ale po prostu nie mam wyjscia- albo podloga albo terra 66x33x18 :/

  9. #9

    Re: Ha! Udało się :)

    dobra, kupilam miske i torf- zaraz ide zamowic terrarium

  10. #10

    Re: Ha! Udało się :)

    bylam, ale szklarza nie bylo, jutro ide zamowic- 66x33x17- musze miec miejsce na wlozenie reki- pokrywy nie bede kupowac, za to kupie grzalke-skałę, a co do oswietlenia to pomysle jakby przymontowac zarowke na 'suficie' szafki. Maksiunie bede wypuszczac jak sie przyzwyczai do terrarium. Bedzie OK

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •