Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

  1. #1

    Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    Jak w temacie czy mlode machoniowki takie okolo 20 cm i starsze takze sztuk 4 plci nieznanej mozna trzymac razem a jezeli tak to podajcie wymiary pojemnika dla mlodych i wymiary docelowego terra jakie bede poptzreerbowa!
    Z gory THX


  2. #2

    Re: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    ja bym je wsadziB razem...


  3. #3

    Re: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    A co to znaczy starsze? Młode można próbować trzymać razem, pod warunkiem rozdziału na płci w wieku 6 miesięcy( ryzyko przedwczesnej kopulacji), ale trzeba SZALENIE uważać przy karmieniu, bo wpadają w amok. Najlepiej każdą trzymaj osobno.


  4. #4

    Re: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    moze bys cos takiego ze jak te starsze sa wieksze(załużmy 20cm) od tych mlodych to starsze moga zjesc mlode. (tak mi sie wydaje)

  5. #5

    Re: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    sorry ze tak zamotalem ale chodzi mi o trzymanie grupki 4 w tym samym wieku... tzn czy mozna trzymac razem nienwiedzac jakiej sa plci i w jak duzym pojemniku trzymac teraz gdy maja po 20 cm i to samo pytanie gdy beda mialy np po 60-80 cm. a jesli chodzi o karmienien to jestem zwolennikiem karmienia w odzdzielnym pojemniku.


  6. #6

    Re: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    Gdy będą miały po 60 cm, trzeba będzie BEZWZGLĘDNIE rozdzielić, chyba, że przypadkiem będą jednej płci. Nie wiem, czy nie lepiej nie hodować każdego osobno, w pojemniku np. #) X 30 cm, przynajmniej początkowo.


  7. #7

    Re: Boaedon fuliginosus... trzymanie razem ?

    dzieki za odpowiedzi... tylko jeszcze niech mi ktos powie jaki duzy pojemnik dla takiego 20 cm maluszka ?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •