Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Karmienie przed wylinką

  1. #1

    Karmienie przed wylinką

    Witam,

    Czy są jakieś przeciwwskazania co do karmienia węża przed wylinką?
    Może poczekać? A może nie trzeba?

    Pozdro!

  2. #2

    Re: Karmienie przed wylinką

    Neie nalezy karmic weza przed wylinaka ...
    jest on wtedy lekko "zdezorietowany", moze sie zestresowac
    a zreszta on sam niebedzie chcial przyjac pokarmu


  3. #3

    Re: Karmienie przed wylinką

    kaczi nie zawsze sa momenty ze waz potrafi wciagnac ofiare po zmetnieniu oczy aczkowiek odradza sie podawanie pokarmu w tym okresie bo w trakcie odziela sie wylinka od skory.


  4. #4

    Re: Karmienie przed wylinką

    No i niestety zdaża się, że nakarmiony w tym czasie wymiotuje. Lepiej więc nie karmić nawet tych, które chcą jeść.

  5. #5

    Re: Karmienie przed wylinką

    Mój raz przed wylinką przez moją nie uwagae zjadł oseska i naszczęście nie zwymiotował a to było 3 godziny przed zrzuceniem skóry :] Ale odradza się tego, możliwość wymiotów oraz zatarcia skórki w czasie zrzucania skóry na zgrubieniach od pokarmu


  6. #6

    Re: Karmienie przed wylinką

    nie ma zadnych,ale czasem waz przed wylinka nie chce jesc.
    AHA,MOWIE OCZYWISCIE O KARMIENIU NIEZYWYMI GRYZONIAMI,BO W PRZYPADKU ZYWYCH RACZEJ SIE NIE POWINNO: waz ma obnizona percepcje i albo nie trafi i uderzy pyskiem w sciane i bedzie krzywda,albo mysz/szczur go pokasa.


  7. #7

    Re: Karmienie przed wylinką

    nifelheim mam proźbe takie pytania były zadawane no powiedziałbym(napisał ) nawet setki razy napewno w tym miesiacu już z 5 osób o to pytało więc mamy możliwość sprawdzania starszych postów to ją wykorzystujmy(bez jakiejkolwiek urazy) bo potem się ludzie denerwują...


  8. #8

    Re: Karmienie przed wylinką

    Ali, masz rację. Mogłem się bardziej postarać przy szukaniu.

    Pozdrowienia.

  9. #9

    Re: Karmienie przed wylinką

    Karmiłem swojego Boa w czasie wylinki. Wszystko przebiegło normalnie, bez żadnych ekscesów. A jeśli chodzi o stres, to hm.... Zdaje mi się, że jedzonko raczej powoduje "radość", niż stres . Spójrzmy na to z innej strony, na wolności gdyby był głodny, to miałby gdzieś czy przechodzi wylinkę, czy nie....

  10. #10

    Re: Karmienie przed wylinką

    Co do kąsania przez mysz, to szczerze powiedzawszy, nie spotkałem się jeszcze. One po prostu nie mają tego w naturze, zawsze uciekają, a nawet jak już zostaną pochwycone, to mają zbyt mało siły, bo wykonać jakikolwiek skuteczny ruch obronny. Co innego ze szczurami...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •