Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: zbozowa i machon razem??

  1. #1

    zbozowa i machon razem??

    co wy na to zbozowka 90cm i machon 45cm razem???





    poszukuje samiczki zboza okolo 90cm!!!!!!!!

  2. #2

    Re: zbozowa i machon razem??

    nie bardzo mi sie to widzi ... w kazdym razie ja bym takiego polonczenia nie zastosowal


  3. #3

    Re: zbozowa i machon razem??

    czemu??? co do wymagan to nnie maja takich rozbieznosci-chodzi o wielkosc czy o co???

  4. #4

    Re: zbozowa i machon razem??

    chodzi o stres


  5. #5

    Re: zbozowa i machon razem??

    Kiedyś trzymałem razem przez krótki okres samicę węża mahoniowego i samca zbożówki zbliżonej wielkości, ale w takiej sytuacji, gdy jeden z węży jest dwa razy mniejszy, takiego połączenia nie należy tworzyć, nawet w wypadku tego samego gatunku.


  6. #6
    Conqueror
    Guest

    Re: zbozowa i machon razem??

    oczywiście że można... sam miłem identyczny problem (nie miałem jak zostawić węża bo wyjeżdżałem... i oddałem go na pewien czas do kolegi który posiada machoniówkę)......................ale oczywiście należy obserwować jak będą się w obec siebie zachowywać!!!

  7. #7
    Conqueror
    Guest

    Re: zbozowa i machon razem??

    to prawda... lecz lepiej żeby zbożówka była większa od machoniówki (często machoniówki są bardziej agresywnymi wężami)

  8. #8

    Re: zbozowa i machon razem??

    a mi łączenie byle jakich węzy różnych gatunków wydaje się złe i w każdym przypadku stresujące... takie jest moje zdanie :]


  9. #9

    Re: zbozowa i machon razem??

    Nie zawsze jest złe i stresujące - ja mam od ponad dwóch lat u siebie przy łóżku terrrarium z dwoma P. guttatus i samcem Lampropeltis calligaster.


  10. #10
    galgan
    Guest

    Re: zbozowa i machon razem??

    ja trzymałem tygrysa 125cm i boa 65 cm i nic się nie stało tylko lepiej rozdzielać podczas karmienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •