Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: pomuszcie poczondkujacemu...

  1. #11

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    tu..przed "Afera ptasznikowa"

  2. #12
    ptasznik_perek
    Guest

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    a co mi bardziej polecacie jakas jaszczurke itp.czy weza????mam ptasznika ale mi mało...


  3. #13

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    jesli chodzi o sposob karmienia to jaszczurki maja te przewage ze mozna je karmic swierszczami...a weze cudnymi myszkami..wiec mozna miec wyrzuty sumienia ;] ale jak sobie przypominam Świerszcza z Pinokia to tez mam pewne obawy ;]

  4. #14

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    Z jaszczurek na poczatek to najlepszy bedzie lampart, groboogonowy lub agama brodata.


  5. #15

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    To nie za bardzo daje się porównać-ponadto większość większych jaszczurek uzupełnia dietę o myszy(przynajmniej noworodki) więc tego argumentu, nie za bardzo da się wziąć pod uwagę przy wyborze zwierzęcia do hodowli.
    Jak już to polecam konkretne gatunki-a nie tak jeden lub drugi podrząd:-)
    Poczytaj i upewnij się co cię interesuje.


  6. #16
    ptasznik_perek
    Guest

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    mam jeszcze pytanie ile kosztuje młoda agama brodata i prosze o jakiegos linka o groboogonowym bo nie moge go tutaj znalaść.


  7. #17

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    http://www.terrarium.com.pl/gekongruboogonowy.php
    A co do cen agamy to na ostatniej gieldzie w swietochlowicach bylo za 110-130


  8. #18

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    Moim zdaniem powinieneś kupić węża zborzowego. Pamiętaj, żeby najpierw dużo o nich poczytać i o terrarium. Dobrze się przygotuj. Ja tego nie zrobiłem no i tak: Parę razy uciekł, bo terrarium nie było zabezpieczone. Nie chciał jeść. Nie wiedziałem jak i co mam robić. Nie miał wentylacji. itp. Ogólnie ten wąż potrzebuje terrarium dobrze zabezpieczonego (może być nawet 60 litrów, ale postaraj się o więcej miejsca). Musi mieć dobrą wentylację więc, jeżeli terrarium będzie częściowo drewniane, to zrób w drewnie dziury. Polecam ci na początek założyć hodowlę myszek(rodzi się ok. 8 co 3 tyg.). Ja tak miałem, aż do momentu, kiedy samiczka przestała rodzić Później już kupowałem, bo wąż był na tyle duży. Aha. Jeszcze raz przemyśl czy chcesz węża. Ja na początku miałem ogromne wyrzuty sumienia, bo na początku musiałem go karmić pokrojonymi myszkami!

  9. #19
    Rhodan2000
    Guest

    Re: pomuszcie poczondkujacemu...

    gumowy albo pluszowy?
    to oczywiscie zart, co bys powiedzial na machoniowke?
    bardzo podobna do gniewosza, tyle ze ten jest pod ochrona, i zjada glownie jaszczurki...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •