Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Regius

  1. #1

    Regius

    Czec mam pytanie czy da sie cos zrobic zeby regiusik szybciej rósl, nie wiem mam mu podawac myszy jak maszyna czy co? Moze jakies witaminki czy cos ma dopiero 60cm jest to prawdopodobnie samiec do ilu on mi urosnie? Najchetniej pogadalbym z kims o tym na gg ale jak co to dzieeki!!


  2. #2

    Re: Regius

    gadaliśmy chyba na ten temat niewim czy to ty ale gadałem z kims na ten sam temat:]


  3. #3

    Re: Regius

    :/ a czemu chcesz przyśpieszyc ten proces? :/ bez sensu... pewnie chcesz zeby szybciej urusł i żebyś sie mógł nim chwalic że duzy... urosnie ci ok.150 cm (może więcej)
    Ale twojego tematu wogóle nie rozumiem:/
    Może kup mu sterydy :/


  4. #4

    Re: Regius

    Jak chciałeś dość dużego to trzeba było boasa kupić, regi nie będą nigdy zbyt duże, a co do procesu wzrostu nie mozesz go przyspieszyć, co najwyżej możesz wężowi
    zaszkodzić i go otłuścić.


  5. #5

    Re: Regius

    Watpie w to zeby mial wiecej niz 120 centow i biorac jeszcze pod uwage ze to samiec to jest malo prawdopodobne zeby przekroczyl ta granice.


  6. #6
    kamilluss
    Guest

    Re: Regius

    dawaj mu witaminy to bedzie zdrowszy i szybciej bedzie ci rusl . tylko nie przesac z witaminami lepiej dac mniej albo wogule niz zadurzo . sorki za bledy jezeli sa ale jestem dyzortografikiem i nie czaje czy robie bledy czy nie he he . nie poprawiajcie mnie chlopaki i dziewczyny bo i tak to nic nieda


  7. #7

    Re: Regius

    kamilluss a gówno prawda węzom sie niepowinno dawac witami !! można bardzo łątwo podać złą ilośc i będzie źle... chociaz chyba jeszcze nie ma na tej planecie takiego co by wiedział ile i jakich witamin podawac węzowi...

  8. #8

    Re: Regius

    Viagre proponuje bo sterydy to moga go rozszerzyc!! spokojnie sam urosnie! natura to natura tu sie nic nie przyspiesza!

  9. #9

    Re: Regius

    Żadnych witamin!

  10. #10

    Re: Regius

    dzieki a moze jak go bede w takim wielgachnym terrarium trzymal to szybciej urosnie ? a jeszcze jegno a kto ma jakirgos samca regiusa i moze sie pochwalic jego wymiarami?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •