Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: 1 wąż

  1. #11
    MIDO
    Guest

    Re: 1 wąż

    Juraviel podeślij mi twój numer telefonu.
    Grochu o czym ty znowu mówisz ? :P


  2. #12

    Re: 1 wąż

    o ile się nie myle temat nosi nazwę "1 wąż" ...
    a trim to z pewnością jakaś trwożnica...


  3. #13
    MIDO
    Guest

    Re: 1 wąż

    Brawa dla ciebie. Juraviel jest doświadczonym hodowcą i sie nie martw grochu .


  4. #14

    Re: 1 wąż

    Nie musisz sie o mnie martwić grochu, w ostateczności jak się wkurze nakarmie go tobą ;]


  5. #15
    MIDO
    Guest

    Re: 1 wąż

    trimka otrujesz


  6. #16

    Re: 1 wąż

    hehe mido mój numer posłałem ci mailem. Ma ktoś inny jakieś propozycje ?


  7. #17

    Re: 1 wąż

    Bezpieczniej nie karmić rzekotkami- większość hodowanych posiada ( np. Phrynohyas) lub może posiadać egzotoksyny mogące szkodzić gadom, lub przynajmniej zniechęcać je do posiłku. Nacieranie to z tego samego względu też nie najlepszy pomysł. Niestety-jak się chce hodować trwożnice to trzeba mieć doskonale opanowaną technikę karmienia przymusowego, bo zwykle przy młodych nie da się tego obejść. Choćby z tego względu nie nadają się dla początkujących, jednak bywają przez nich kupowane.
    Co wy widzicie w tych trwożnicach? Jadowite, problematyczne, nie jedzą... w dodatku raczej ich hodowla stanie się nielegalna.


  8. #18

    Re: 1 wąż

    ładne są są gusta i guściki A co do kamienia przymusowego, to chodzi ci o takie już wpychanie serious czy jakis lajt?:> czy wogóle o co ci chodzi ?:P


  9. #19

    Re: 1 wąż

    Karmienie przymusowe czyli "wpychanie" zarełka w węza :] w twoim przypadku uwazanie na ząbki :]

  10. #20

    Re: 1 wąż

    Hyla arborea sie nadaje??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •