Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pytanie o hygrometr??

  1. #1

    Pytanie o hygrometr??

    Witam!
    Kupiłem dzisiaj higrometr za 16 zł firmy EKOTERRA (firma chyba dobra ) higrometr kupiłem po obniżce z 28zł no więc po kupnie odpakowałem go i obwinąłem mokrą szmatka... nic wskazówka z 60% podskoczyła do 70% :/ powinno być ok.90 :/ co mi poradzicie? Czy to jakiś szajs, czy da sie cośz tym zrobić???? :>
    POZDRO


  2. #2

    Re: Pytanie o hygrometr??

    Poradzimy wywalić ten "higrometr" do kosza, bo kupiłeś najgorszy chłam jaki istnieje.

    Jeśli będziesz się kierował jego wskazaniami to albo przesuszysz zwierzaka albo go utopisz.


  3. #3

    Re: Pytanie o hygrometr??

    Można go wyskalować (przekrecasz wskazowke na 100% tuż po wyciagnieciu ze szmatki) co nie zmienia faktu ze to szmelc i lepiej oceniam na oko wilgotność :]


  4. #4

    Re: Pytanie o hygrometr??

    tak jak wyżej nasz mój a dokładnie kumpla się spier____po tygodniu co dziwne chodził normalnie a potem nagle zaśniedział i po wszystkim nawet w zaparownym słoiku twierdził ze jest 30 %


  5. #5

    Re: Pytanie o hygrometr??

    hmmmmmm no trudno dzięki jutro ide po reklamacje (zachiwałem paragon)


  6. #6

    Re: Pytanie o hygrometr??

    To ja mam takie pytanie jaki w takim razie polecacie kupić higrometr? i gdzie?


  7. #7

    Re: Pytanie o hygrometr??

    W Castoramie elektroniczny z termometrem, pokazuje max i min

  8. #8

    Re: Pytanie o hygrometr??

    a ja sobie już zamawiam hygro-termometr na allegro... podobno jest spoko


  9. #9
    Łuki
    Guest

    Re: Pytanie o hygrometr??

    ja tam mam higrometr firmy ekoterre i jakos po ponad roku sie spisuje


  10. #10

    Re: Pytanie o hygrometr??

    Higrometr Exo terra to rzeczywiście pomyłka. Można go jednak wyskalować. Wygląda to tak: Wkłada się go do szczelnego, plastikowego worka ze specjalnymi kulkami pochłaniającymi wilgoć (wcześniej wyprażone), jakie stosuje się do ochrony leków na 24 godz. Po tym czasie można zaznaczyć 0%. W zaparowanej łazience, gdzie na ścianach skrapla się woda panuje ok.100%.
    Jest przy tym trochę roboty. Lepiej od razu kupić porządny, elektroniczny higrometr. Ja kupiłem taki na Allegro i nie narzekam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •