Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

  1. #1

    Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę (Anacondas: The Hunt for the Black Orchid):
    Ponizej podaje link ladny trailerek jest polecam obejrzec.
    http://sonypictures.com/movies/anacondas/site/
    Jest to sequel thrillera z 1997 roku. Tak jak w pierwszej części "Anakonda" łączy w sobie cechy filmu przygodowego, horroru i widowiskowego thrillera.
    kino (Polska): 8.10.2004

    Czekam na DVD-Ripa


  2. #2

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Mi jakoś pierwsza część nie podobała się... Anakonda tam beznadziejnie wyglądała... Co do drugiej części to widziałem reklamówkę w kinie... efekty juz lepsze... ale ja wiem :P Pewnie tez przegiety na maxa... No ale czego się nie nakręci dla kasy $$$ :-/


  3. #3

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    no w jedynce przesadzony byl wyglad anakondy a szczegolnie to ze zygala ludzmi kiedy chciala mam nadzieje ze tu nie popelnia tego bledu. ja i tak obejrze i tak wazne ze chociaz cosik jest z tego rodzaju bo potem zas bysmy narzekali ze nic nie ma a warto oderwac sie od rzeczywistosci na te poltora godzinki.


  4. #4

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Hehe a potem chore stereotypy rzucone na ten gatunek :] że jest gigantyczna i zapie***** jak niewiem co :] a do tego śpiewa ;]

  5. #5

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Dobrze ,ze to chodzi o anakonde a nie np. morderczą zbożówkę bo by ją u nas nasi fachowcy zaraz umieścili na liście zwierząt niebezpiecznych.


  6. #6

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Widać że film jest w większości zrobiony na pierwszą część.


  7. #7

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Racja Fryzjer! Czasami trzeba się odpręzyć i pooglądać troche bajek! Jednak ja to wole Gumisie!!! :P

    ;-)


  8. #8
    MataManX
    Guest

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Całkiem miłym elementem jest to że akcja 2 części będzie się rozgrywać ...
    ... i tu uwaga ...
    ... Na BORNEO ...
    Gdzie jak wiadomo Anakond jest zatrzęsienie :P <lol2>


  9. #9

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    Ja nie mogę oglądać takich filmów, bo na anakondzie 1 cały czas się śmiałem i krytykowałem film...

  10. #10

    Re: Film - Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę

    hehe, no nie, i znowu jak powiem komuś, że mam węża, to zapyta w stylu "co, pewnie anakonde, hehe", uznając to za świetny żart......

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •