Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: znowu.....

Mieszany widok

  1. #1
    Garet008
    Guest

    znowu.....

    znowu nawiał mi boaedon fuliginosus to już 3 raz ni nigdzie go niema, co mam robić


    ..... może i to było wałkowane na forum 10000 razy ale odpowiedzcie ......

    PLEASE PLEASE


  2. #2

    Re: znowu.....

    w takich sytaucjach jest tylko jedno rozwiązanie nalezy go poszukac ...:-)


  3. #3

    Re: znowu.....

    Garet idź najlepiej z tym do zoologika w którym go kupiłeś(pewnie zoohit albo gekon).


  4. #4

    Re: znowu.....

    a to dziad jeden...zastanów się nad swoim terra.


  5. #5

    Re: znowu.....

    Witam jak mi wąż uciekaL zaglądałm do komódki z otwartą szufladą zawsze tam siedziały. !! albo poczekaj aż zgłodnieje i sam wyjdzie w poszukiwaniu czegoś na ząb

  6. #6

    Re: znowu.....

    Moj kuzyn mial 2 zbozowki i jedna mu uciekla jakies 3 tygodnie temu i do tej pory sie nie znalazla... a druga juz 2 razy probowala uciec ale ja znalezlismy ( raz byla w kaloryferze, a drugi raz pod telewizorem ;P)

  7. #7

    Re: znowu.....

    acha... nie wiecie moze czy ten waz co uciekl moze jeszcze zyc ? a jak tak to jak go zwabic, bo przeszukalismy juz chyba cale mieszkanie

  8. #8
    Ansteam
    Guest

    Re: znowu.....

    Nam mahoń uciekł 4 razy dwa razy znalazł sie po paru godzinach i raz po 3 tygodniach a nastepnym razem ponad po miesiacu !!

    Przeszukaliśmy cały dom i go nie znależliśmy póżniej gdy mama 5 rano weszła do ubikacji on sobie tam chodził, innymy razem siedział w szafce


  9. #9

    Re: znowu.....

    Szukajcie go w trudno dostępnych miejscach pod łużkiem w szafie między rzeczami za meblami moja mahoniówka jak ucieka to zazwyczaj jest w komodzie miedzy ubraniami albo pod tapczanem.
    Dzisiaj weszła mi pod tapczan i stała sie rzecz straszna jak brat podniusł tapczan żebym mógł wyciagnoąć go to wąż prubował wyjśc drugą stroną i niestety został przygnieciony tapczanem na szczęście żyje ale nie wyzedł z tego bez szfanku.
    Więc jak będziecie sprawdzać gdzieś pod meblami albo tapczanem uważajcie...

    pozdrawiam
    WaldekSS


  10. #10
    Coguar
    Guest

    Re: znowu.....

    mi jak skubaniec uciekl to sie znalazl po 2 tygodniach prawie zglodnial i wrucil


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •