Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: szklane regaly w Biofilu

  1. #41
    Pawloosh
    Guest

    Re: szklane regaly w Biofilu

    Alez ja sie coraz bardziej zwracam w strone terrariow "naturalnych"! O tym, ze Amerykanie polecaja gazety nie tylko do hodowli wspomnialem wylacznie po to, zeby wyjasnic, dlaczego zastanawialem sie nad zbiornikiem sterylnym.

    Jesli chodzi o "sadyste"- moze i nikt nie nazwal mnie tak bezposrednio, ale to wynika z tresci wielu postow...

  2. #42

    Re: szklane regaly w Biofilu

    O kurcze. Człowiek się kulturalnie zapytał jak zbudować jakąśtam półkę a skończyło się na tym że go sadystą nazywają, chcą żeby żywił się hamburgerami i zamieszkał w wychodku albo w plastikowym kuble na śmieci przykrywając się gazetą i kto wie co jeszcze ))


  3. #43

    Re: szklane regaly w Biofilu

    Moim zdaniem hodowanie węży czy czegokolwiek na takich regałach jest nieludzkie!! Ja tam robie wszystko aby moje pociechy miały warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych.


  4. #44

    Re: szklane regaly w Biofilu

    Jakby ktoś miał wątpliwości skąd wziąłem powyższą teorię to wyjaśniam (cytatami):

    Pawloosh: "...jakie materialy wykorzystac do budowy takiego regalu..."

    Pawloosh: "Jesli chodzi o "sadyste"- moze i nikt nie nazwal mnie tak bezposrednio, ale to wynika z tresci wielu postow..."

    micgekon: "...tak Ci imponują ci hamburgerożercy..."

    dominik1: "...zebyś mieszkał w szklanym pomieszczeniu a najlepiej w toy-toiu w centrum miasta..."

    Double: "...w plastikowych..."

    BLK: "...kublach wielkosci naszego wiadra na smieci..."

    dominik1: "...siedział pod gazetami..."

    Mam nadzieję że z przytoczonych powyżej fragmentów wypowiedzi jasno wynika treść mojego zdania


  5. #45
    Pawloosh
    Guest

    Re: szklane regaly w Biofilu

    Dzieki za wsparcie...!

  6. #46
    BLK
    Guest

    Re: szklane regaly w Biofilu

    wycioles po dwa slowa z kazdej wypowiedzi i co to ma byc...
    Czytania ze zrozumieniem ucza chyba w podstawowce... tak wiec prosze nie podpisywac mnie pod jakimis fragmentami mojej wypowiedzi skoro nie oddaja jej sensu... przeczytaj caly watek juz wszystko bylo napisane jezeli niezrozumiesz bardzo mi przykro...



    Ah tylko teraz nie pisz ze nazwalem ci idiotą i analfabeta...


  7. #47

    Re: szklane regaly w Biofilu

    ludzie!!! Patrzcie na temat postu!! każdy ma chyba inne sposoby hodowania gadów i chyba tak zostanie.

  8. #48

    Re: szklane regaly w Biofilu

    Sporo ciekawyyych odpowiedzi dostałeś !
    Jesteś rekordzistą w ilości uzyskanych odpowiedzi !!!
    GRATULUJĘ nie każdy tak ma !
    Jeśli o mnie chodzi to niestety, ale też dołączę do tych, które delikatnie mówiąc, nazywają cię ... jak by to ująć ... : " bucem terrarystycznym " ...
    ładnie ?
    Podoba ci się takie określonko !?

    Ps
    A jak masz trochę wolnego to jedziesz: na łąkę, w góry, nad wodę, czy zakopujesz się w stare gazety w plastikowym łóżku .

    Węże mają małe rozumki , to prawda , ale terra przypominajć mają ich naturalne środowisko.
    Fakt, że nie wiemy, co ONE myślą o naszych propozycjach wystroju pomieszczeń ...
    Milej jednak mieć terra niż pudełko plastikowe z gazetami ...
    Pomyśl o tym...

    Zacznij od jednego terra i np. od jednego węża, bo jak cię to znudzi po 3-5 m-cach to tylko jedno zwierzę będzie cierpieć ...

    Tu na tym portalu jest szereg takich oszołomów, którzy po pół roku już całkowicie zmienili zainteresowania .
    Z zadanych przez ciebie pytań - obawiam się, że też w tej grupce możesz się znaleźć - czego oczywiście ci NIE ŻYCZĘ !


  9. #49

    Re: szklane regaly w Biofilu

    Przecież tylko żartowałem. Zresztą nie wiem czy zauważyłeś uśmiech pod koniec mojej wypowiedzi. Oczywistym jest chyba że napisałem to tylko dla żartu (chociaż w zasadzie niewiele się pomyliłem z tym stwierdzeniem o nazywaniu Pawloosha sadystą :/)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •