Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: problem z Boa

  1. #1
    shaqal
    Guest

    problem z Boa

    witam was syćkich:-)
    celem mojego posta jest przedstawienie wam mojego w/w problemu z Boa Dusicielem. Dotyczy on kłopotów z wylinką, gdy nadchodzi jej czas nie jest zrzucana w całości, co gorsza od jakiegoś czasu jej mały kawałeczek nie schodzi z oka. nie wiem czym to jest spowodowane. Słyszałem o odpowiedniej temperaturze czy też wilgotności. starm sie takową zapewnić. prosze pomórzcie mi.
    pozdrawiam

  2. #2
    Gadman
    Guest

    Re: problem z Boa

    rob mu kapiele w wodzie odpowiedniej temperatury przez około 5 min bo to powarzne


    Kiedy wszystko idzie źle pamiętaj ,że moze być jeszcze gorzej.

  3. #3

    Re: problem z Boa

    Przyczyną może być za niska wilgotność albo też roztocza. Jesli jakaś częsc wylinki nie zejdzie to do letniej wody z nim i po krotkim czasie sie odklei ;-)


  4. #4
    shaqal
    Guest

    Re: problem z Boa

    już kilka razy pływał w letniej wodzie, wylinka schodzi z ciała ale największy problem jest z okiem. ewidentnie widać że jest to pozostałośc po wylince. psia mać: -[


  5. #5

    Re: problem z Boa

    Sproboj zwilzonym wacikiem przemyc mu to oko. Moze sie stara wylinka odklei. Tylko ostroznie! Powodzenia!


  6. #6
    shaqal
    Guest

    Re: problem z Boa

    dzięki. spróbuje. Pozdrawiam. ;-)


  7. #7
    shaqal
    Guest

    Re: problem z Boa

    co do tego oka to już próbowałem: maść nawilżająca, polecona przez specjaliste, ale ona jest zwykle na ciało i sie podaje większe ilości, z okiem nie chciałem przesadzać, kąpiele, kompresy. nic nie pomaga. nie ma na to jakiejś pewnej recepty?? czy tylko mi to sie przytrafiło?? k***a m** (sorry)


  8. #8
    Gadman
    Guest

    Re: problem z Boa

    koniecznie idz do weta w takim razie bo bedzie miał waz lipe rob mu czescie kapiele przemywaj oczy i zeby oczy weza w wodzie były zanuzone i po kazdej kapieli odrazy delikatnie prubuj wacikiem zdjac

  9. #9
    Ratayson71
    Guest

    Re: problem z Boa

    shaqal mam ten sam problem z tym w kolo oka jego pozostalosc po wylince zostala kawalek mu sciagnalem jush prawie nie ma ale palcami jush tego nie moge sciagnac a pincetą sie boje zebym mu czasem nie uszkodzil oka... zobaczymy poczekam do nastepnej wylinki wydaje mi sie ze sciagnie to skore z nastepna wylinka...


  10. #10
    shaqal
    Guest

    Re: problem z Boa

    hmm, tak tylko że z oka trudno jest ściągnąć, nie chce ryzykować. wylinki już trzy przeszedł od momentu pojawienia sie problemu. dzięki za info. pozdrawiam, powodzenia z Twoim gadem


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •