Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Szok !!!!!!

  1. #1

    Szok !!!!!!

    Dzisiaj wstając do szkoły odkrylem że niema mojej zbozówki (ma 30cm ok.)i byłem zmuszony iść do szkoły z myślą że ona sobie chodzi po domciu (miałem nadzieje że jej mama niespotka bo by było aaaaaaa i potem ciach w węża )po przyjściu ze szkoły zaraz zacząłem jej szukać po wytrwałych poszukiwaniach odkryłem że jest razem w terraz z zwinkami (dostałem je od kolegi który je znalazł na początku stycznia były 2)zaraz wyjąłę ją z terra zwinek i włożyłem do jej terra jednak zauważyłęm małe zgrubienie na brzuszku jak później sie okazało (po 7 minutach)to były te 2 zwinki



    A oto i pytanie : Ile może potrwać trawienie zwinek wiem że nie tyle co osseska bo zwinka jest gadem i ma inną strukture ciała no i co najważniejsze ma łuski ??

  2. #2

    Re: Szok !!!!!!

    ojj zle, zwinki mogly miec pasozyty alboco......


  3. #3
    naimaD
    Guest

    Re: Szok !!!!!!

    oj wstrząsająca cała ta sytuacja


  4. #4

    Re: Szok !!!!!!

    Problem jest to, że zwinki mogły być zarobaczone. ehhh ogólnie raczej szkoda słów. Jezli Twój kolega złapał te zwinki i Ci dal to jako miłośnik terrarystyki pownieneś zwrócić im wolność.


  5. #5

    Re: Szok !!!!!!

    hehe tylko to był początek stycznia i byłby probem z wypuszczeniem ich na wolnoś kiedy było śniegu po kolana

  6. #6
    daat
    Guest

    Re: Szok !!!!!!

    Wiecie - na forum kingsnake.com jest ciekawiej ........... lol

  7. #7

    Re: Szok !!!!!!

    To co tutaj robisz ??


  8. #8

    Re: Szok !!!!!!

    Hehe. Ostatnio w TV był program o ośmiornicach. Robiły podobne jaja: Jak się zostawiło otwarte akwarium a w tym samym pokoju stało akwa z krabami to bydle wyłazi ze swoje i wpycha się na chama do "żarcia"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •