Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: pyton tygrysi

  1. #11
    Wiesław Pyć
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    Ja patrze na to forum aby poruszac bardziej wazne i ciekawsze tematy niz zdjecia terrariów. Jeśli widze temat "pyton tygrysi" to go czytam, bo mam nadzieje ze post jest ciekawy albo moge komus pomóc gdy wąż jest chory. Gdy temat brzmi "zdjecia..." to nawet nie czytam. A terrarium dla Python molurus wcale nie jest skomplikowane, to nie Corallus caninus i nie trzeba sie zbytnio wysilac przy urządzaniu tego terrarium. Zamieszczam zdjecie terrarium dla tygrysiego, ktore ma pylius.


  2. #12

    Re: pyton tygrysi

    Moim zdaniem przy budowie każdego terrarium należy się "wysilić" aby zwierze miało jak najlepsze warunki i aby to terrarium stanowiło ozdobę mieszkania no chyba,że się woli terraria w typie amerykańskim.


  3. #13
    naimaD
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    nie ------wiesiu przeadziłessss po całości teraz !!! zamieszczasz chlopie błędna fotke hehehe czlowieku to terra nie jest dla tygrysiego !!! i cos mi sie wydaje ze jestes przekonany ze waz na fotce to tez tygrys hehehehe ------ nie wprowadzaj zlymi fotkami ludzi w błąd bo zrobią sobie terra dla tygrysa w wysokosci 200cm a o podstawie 50 cm --- bo widzieli kiedys fotke przedstawiajaca terra dla tygrysa wystawioną przez Wiesława Pycia Pozdrawiam


  4. #14
    Wiesław Pyć
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    Sorry pomylily mi sie zdjecia, teraz bedzie dobre.(to jest zdjecie terrarium dla mlodego osobnika) Autor to coolary.

    PS. Pomylki zadarzają sie kazdemu naimaD.


  5. #15
    ryszardini
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    ej weslaw ja prosilem o zdjcia terra to prawda ale nie dla pytona tygrsiego tylko dla roznych wezy tych duzych i tych małych, bo szukam roznych rozwiazan technicznych i nowych pomysłow
    >a twego zdjecia i tak niewiedze nie wiem czemy<


  6. #16
    Wiesław Pyć
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    Jak to nie widzisz?? Ja moge je zobaczyc, jest w załączniku.


  7. #17
    ryszardini
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    poprosu nie widze sa tylko dwie kreski a dalej pusto


  8. #18
    Wiesław Pyć
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    Och!!!
    Matko Jezusowa!!!
    Zdjecie jest tam:

    Autor: Wiesław Pyć (---.walbrzych.dialog.net.pl) Wyślij e-mail
    Data: 01-02-04 17:54
    Załącznik: 111.jpg (60k) <--- TO JEST ZDJECIE
    (musisz kliknać a pojawi nowe okno a w nim zdjecie!!!!!!)


  9. #19
    ryszardini
    Guest

    Re: pyton tygrysi

    >czy ty umiesz czytac wim ze jest zdjcie ale go nieiwdze i nie wysyłaj juz tego zdjcia


  10. #20

    Re: pyton tygrysi

    a szkoda, że nie widzisz, bo bardzo łądny tygrysek tam sobie na nim leży (-:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •