Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: paludarium 2000l ciag dalszy

  1. #1
    Marcin Kranc (Shazzy)
    Guest

    paludarium 2000l ciag dalszy

    dodalem łupki na dol i oszpachlowałem, łupki w rogu są nie oszpachlowane bo sa wyjmowalne i zasaniaja najmocniejsza pompe aquashut'a ktora napedza 2m wodospad dzis koncze sufit i oswietlenie jak sie podoba?



    wymiary 1mx1mx2m


  2. #2

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    Narazie tródno cokolwiek powiedziec bo to tylko szkielet ale zapowiada sie fajnie . Czy agama nie bedzie miała wogóle zadnego stałego lądu ?? Całe zycie na gałęziach ??


  3. #3

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    gdzie wentylacja? :|


  4. #4
    Marcin Kranc (Shazzy)
    Guest

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    kmieciu bo walne oglebe co ty masz z ta wnetylacje bedzie full jej w suficie i na przednich scianach to cale szkale to bedzie woda zalane 500litrow


  5. #5
    Marcin Kranc (Shazzy)
    Guest

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    aha i na srodk ubedzie w wodzie wielki konar kolo 90 kg wazy to bedzie staly i podwodny lad


  6. #6

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    aaa to tam woda będzie :P sorka bo nie wiedziałem. myślałem że na dole będzie sobie agama żyła. a jeśli tak to spoko


  7. #7

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    kmieciu zaś zmoczył dupe :P

    paludarium narazie zapowiada sie ciekawie jedyne co mi sie nie bardzo podoba to to że jako stały ląd planujesz użyć dużego konara... Osobiście rozwiązałbym to troche inaczej
    Ale to Twój zbiornik i najważniejsze żeby Tobie sie podobało
    Jestem bardzo ciekawy efektu końcowego

  8. #8

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    To sobie agamka nie pobiega . Szkoda bo one lubią duzo ruchu .


  9. #9
    Marcin Kranc (Shazzy)
    Guest

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    a wlasnie spellcaster ze sobie pobiega po konarach bo sa bardoz grube zwlaszcza ze od roku w starym terra nie zlazi i pobiega sobie po ty mduzym konarze na srodku wy sobie chyba nie zdajcecie sprawy z rozmiarow tego no i powtarzam jak ma dobrze ulozona czesc drzewna to agama nie schdozi z konarow kazdy mbadz razie mojej na ziemi czlowiek nie uswiadczy


  10. #10
    Marcin Kranc (Shazzy)
    Guest

    Re: paludarium 2000l ciag dalszy

    a zapomnialem dodac swietnie jej wychodzi bieganie po tylnich scianach sa tak porowate i strukturalne ze biega po nich jak po ziemi bo juz pare prob robilem jak zrobie zaladuej kamerke do srodka i na stroen wstawie to wtedy bedzie mozna komentowac czy jej tma zle jest czy tez nie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •