Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Malutka prośba :]

  1. #1
    PaWeL^
    Guest

    Malutka prośba :]

    czesc

    mam taką malą prośbę - jeżeli ktoś by miał, lub wie na jakiej stronce znajde zdjęcia dorosłych osobników:
    -Boa constrictor
    -Python regius
    -Python molurus
    w porównaniu do jakiegos przedmiotu (o podanych wymiarach) lub człowieka to niech da mi link lub wyśle na maila ))

    z góry thx :]


  2. #2

    Re: Malutka prośba :]

    zajrzyj sobie na posta azzazela. tam masz romiary do jakich dorastają constrictory i mrulusy ale osobiście nie widziałem tam regiusów. a tak na przyszłość to patrz czy na forum nie ma podobnego postu albo coś w tym stylu..

  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Malutka prośba :]

    czesc

    widziałem tamtego posta, oglądałem zdjęcia, ale jeżeli ktoś zajmuje się ptasznikami, skorpionami i jaszczurkami to ma kłopot z poznaniem niektórych węży ?!?!?! - Boa Constrictor widziałem, ale on chyba nie jest calkiem dorosły bo taki jakis mały (może mi sie wydaje bo nie widziałem, żadnego z wymienionych przezemnie węży całkiem dorosłych - tylko maluchy do 1 m ;( ) :/


  4. #4
    PaWeL^
    Guest

    Re: Malutka prośba :]

    czesc

    wielkie sorx - oglądałem tamtego posta zanim pojawily sie w nim zdjęcia - myślałem, że masz na myśli tamtą stronkę ) jeszze raz sorx :]


  5. #5
    PaWeL^
    Guest

    Re: Malutka prośba :]

    czesc

    czyli dorosły Boa dusiciel osiąga takie wymiary jak na fote ??




  6. #6

    Re: Malutka prośba :]

    a zdażają się większe ...


  7. #7
    mariusz.s
    Guest

    Re: Malutka prośba :]

    Zależy od podgatunku i pamietaj że weże żyją również na wolności, a tam potrafią zachaczyć o 4-5m ----- mowa oczywiście o constrictorkach......


  8. #8
    Lord_Leoric
    Guest

    Re: Malutka prośba :]

    Tak jak napisal Grochu - zdazają sie wieksze! Jesli sie nie myle to ten na zdjeciu to Boa c. constrictor (Red Tail Boa) , ten podgatunek osiaga najwieksze rozmiary z boa dusicieli. W niewoli moze osiagnac 3-3,5 a nawet 4 metry.

    A ponizej masz fotke doroslego b.c. imperator'a :




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •