Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: atak weza

  1. #1

    atak weza

    chwile temu moj waz nerodia fasciata probowal mnie zaatakowac. wiecej bylo strachu niz zagrozenia. moze ktos wie jak odluczyc weza takich glupich zabaw

  2. #2

    Re: atak weza

    bij go w ryj, lewy prosty, prawy sierp, potem na ziemie i na laczki


  3. #3

    Re: atak weza

    Nie da sie go oduczyć można oswoić. Ale mimo to mogą zdarzać sie z jego strony ataki. Cóż...


  4. #4
    Herbie :-)
    Guest

    Re: atak weza

    Witam
    Potrzeba dużo, dużo cierpliwości i ewentualnie poświęcenia (jeśli atak dosięgnie celu :-)
    Oswajanie każdego zwierza wiąże się z jak najczęstszym kontaktem (tak wzrokowym, jak i fizycznym), ALE bez zbytniej nachalności i bez użycia siły OFC.
    Należy szanować niezależność, uczucia i chwilowe humory swoich podopiecznych (za których jesteśmy nota bene odpowiedzialni :-)


  5. #5
    Mistrz Podziemi
    Guest

    Re: atak weza

    Witam
    Mam do ciebie pytanie:Od jakiego czasu posiadasz weza?To dla mnie bardzo istotne.
    Cdn.

  6. #6

    Re: atak weza

    mam go od maja tego roku, chyba wiem czemu tak sie zachowywal sie, karmilem go nie w terrarium( drugim do karmienia) i po jakims czasie chcialem go zabrac do jego "domu" a on bronil miski z ktorej jadl

  7. #7

    Re: atak weza

    nie wiem czy tak do końca można oswoić snejka, ja np. kiedyś widziałem, chyba w Real TV, jak gościu w barze trzymał na szyi węża (chyba boa, w każdym razie duży) łażił z nim, a tu nagle atak w twarz, wąż przyczepił mu się do policzka, a niby taki oswojony

  8. #8

    Re: atak weza

    W konicu to tylko zwierze po nim można sie wszytkiego spodziewadz...

  9. #9
    naimaD
    Guest

    Re: atak weza

    węze nie lubia barów! zadymione ---albo juz miał dosyć towarzystwa,alkoholu i dał panu do zrozumienia----stary wychodzimy!))))))))))


  10. #10
    Terrariko
    Guest

    Re: atak weza

    To był Pyton tygrysi w tym barze!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •