Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Boa-wszystko i nic.

  1. #1

    Boa-wszystko i nic.

    Witam

    Mowi sie ,ze "polskie" boa dorastaja do 3 metrow.Jak to wyglada ze "skundlonymi boasami"?
    Sluszalem ze zdarzaja sie takie ktore maja 1.5 metra jak i takie co maje 4.Ja chcialbym miec
    3-metrowego constrictora,ale nie wiem jak daleko urosnie.U mnie bedzie miec 29 stopni
    Celcjusza,terrarium dla doroslego osobnika 120/80/80[do konca zycia].Na pewno bede go wypuszczal na spacery po mieszkaniu a czasem na dworze.W terrarium nie bedzie swietlowki UV
    [u mojego pytona regiusa jest,gdyz jest to gatunek "delikatny"].Zachecam do podzielania sie informacjami na temat hodowli naszych "boaskow".

    z "gadzim" pozdrowieniem

    e-mail:sauron100@op.pl nick na chatach:sauron100

  2. #2
    Pawcio Cieślicki
    Guest

    Re: Boa-wszystko i nic.

    ja mam małego boa constrictora więc nie mam co mówić!


  3. #3

    Re: Boa-wszystko i nic.

    tez mam malego jeszcze ;]

  4. #4

    Re: Boa-wszystko i nic.

    Ja mam dopiero metrowego czyli tez jest to maluch. Warunki podobne do twoich

  5. #5

    Re: Boa-wszystko i nic.

    Jestem pewien, że wielkość węża zależeć będzie od ilosci podawanego mu pokarmu,znam przypadki że 1,5 roczny boasek dobrze karmiony raz w tygodniu ma ponad metr długości, i 4 letni boasek karmiony raz na miesiąnc i to nie regularnie dorósł dopiero do około 90cm.
    Wiec coś w tym musi być, niepradważ.

    Cześć@_@

  6. #6

    Re: Boa-wszystko i nic.

    Znajomy ma już 8 lat boa constrictora kupił go jak był malutki a teraz mierzy sobie 2.80m. Karmiony jest co trzy tygodnie. Moim zdaniem ma za małe terra a to ponoć też wpływa na wielkość węża.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •