Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

  1. #1
    pylius
    Guest

    moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    czesc.
    czy ktos ma podobne doswiadczenia , jak poluje to macha ogonem jak gekon lamparci

    Fajnie to wygląda - waz machajacy ogonem .


  2. #2

    Re: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    jak macha ogonem to znaczy ze jest zly albo twoja obecnoscia albo pozywienia moj tajwan tez tak czasami robi jak dusi duzego szczura a ja jestem za blisko terra poprostu czuje sie nie pewnie


  3. #3

    Re: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    moje słońce (zbożówka) tylko raz pomachało mi ogonem. Robi to tylko jak jest wściekły, więc staram się go nie wkurzać.

  4. #4
    pylius
    Guest

    Re: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    czesc.
    wątpie zeby byl zly , moj pyton uwielbia moje towarzystwo i caly dzien i calą noc kombinuje jak wymknąć sie z terra , a jak go wypuszcze juz to sobie spokojnie wedruje obok mnie , czasem nawet nie zamkam terra zeby mogl sobie polazic , jest az zabardzo aktywny , non stop musze go choc troche wziasc na rece . Wypuszczam go na tapczan i sobie albo pelza po nim i po kolderce albo sie obok mnie ulozy w klebek i razem lezymy .


  5. #5

    Re: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    ale moze nie czuje sie pewnie jak dusi szczura moj tez tylko kilka razy pomerdal mi ogonem ale jak je to nie lubi zbytniego towarzystwa


  6. #6

    Re: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    może masz grzechotnika ))


    =kempi=

  7. #7
    Dyboś
    Guest

    Re: moj pyton krolewski merda ogonem !!!

    Cze!!!

    Zauważyłem, że merdanie ogonem pomogło mojemu "królewiakowi" w czasie polowania, chociaż i tak by sobie z pewnością poradził.
    Gdy ze 3 razy trafił się mądrzejszy szczurek, który wyczuł sprawę co go czeka, to zerwał się do ucieczki. Miał gdzie uciekać bo mam spore terra, a gdy był przy ogonie węża ten zaczął trzepać ogonem w podłoże, a później na boki. Szczur prysnął od ogona, a że natrafił na głowę.....
    Raz historia powtórzyła się z dużą i wyjątkowo bystrą myszą.
    Myślę, iż raczej mój wąż nie traktuje ogona jako zaganiacza hihihi, lecz gdy czuje zagrożenie (nieprzeciętny gryzoń) to merda.

    Pozdrowionko!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •