Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Problem

  1. #1

    Problem

    Witam !!! Mam od paru dni Pytona królewskiego i dziś po przyjściu ze szkoły zauważyłem w rogu terrarium kupke o ciekłej konsystencji w kolorze szarym - przypominającą kształtem krowi placek. W środku była twarda, krucha część odchodów. Dodam że po otwarciu terrarium poczułem straszny odór. Czy jest to normalne , czy może są to objawy jakiejś choroby ?

    Pozdrawiam
    Leny


  2. #2

    Re: Problem

    Nie wiem jak "pachnie" kupa pytona, ale boa wydala kupki o bardzo mocnym "aromacie" nie bede sie wdawal w szczegoly zapachowe, ale raczej nie da sie jej przeoczyc, gdy juz otworzys terra.
    Jedynie konsystencja jest u mnie (mojego boaska) troszke inna.
    Ksztalt ma walcowaty i sklada sie z czesci twardej calkiem (ta jasna) i troche miekszej.
    Ale nie musi byc to zlym symptomem, moze to wynik stresu, piszesz ze masz go od paru dni.
    Nakarm go i zobacz jak bedzie wygladac nastepna qpka


  3. #3

    Re: Problem

    Lenq moje regiusy najczesciej kupkaly na bialo (mocz) i brazowo ( odchody)


  4. #4

    Re: Problem

    Prawdopodobnie był to wynik stresu. A już myślałem, że nabawił się jakiegoś choróbska . Już jest z "kupkami" lepiej

    Pozdrawiam
    Leny


  5. #5

    Re: Problem

    Heh, lepiej to chyba nie jest... to nie były kupki tylko mocznik. Czekałem na kupke (żeby zanieść ją do zbadania) i się nie doczekałem. Wąż niedawno, nagle padł Mam zamiar zanieść go do weta w celu przeprowadzenia sekcji - która mam nadzieje wszystko wyjaśni. Jak wszystko będzie jasne dam znać.


    Pozdr.
    Leny


  6. #6
    Oczy drobiu
    Guest

    Re: Problem

    (((((((((((((((((((((((((

  7. #7

    Re: Problem

    Jasne nie będzie... niestety u nas w mieście nie przeprowadza się sekcji. Najbliższe miasto to Gdańsk. Więc o sekcji nie ma mowy


  8. #8

    Re: Problem

    szkoda ze zdechl, kupiles go w sklepie ?


  9. #9

    Re: Problem

    Nie - prawdopodobnie wąż pochodził z fermy.


  10. #10

    Re: Problem

    co do qupy to u mojego chińskiego pierwsza była podobna, ale to pewnie już nie istotne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •